‘’Bir hayat çok fazla kontrollü olduğu zaman kontrol edilmeyecek kadar az hayat kalır.’’

Kurtlarla koşan kadınlar.

Öyle bir aya giriş yapıyoruz ki sorumlulukların, ortak ilişkilerin, aile ilişkilerinin daha ön planda olacağı, güç savaşlarının sürdüğü, her alanda ben diyeceğimiz, otoritenin kimin elinde olduğunun önemli sayılacağı Ağustos ayına girdik. Ağustos sekizinci ay olmasından dolayı sekiz enerjisini bir aslan gibi güçlü, lider, kafa tutan tarafı ile gösterecek. Yılın titreşimi 7 ile birleşince bu ay sizi ortaya Adaletli olmadığınız ya da olduğunuz her konuyla yüzleşmeye zorlayacak. Evrensel ay enerjisi 6 sizlere “sorumluluklarının farkına var, adaletli ol, gücünü adil kullan” dedirtecek. Tüm kollektifte liderlerin, kralların, yöneticilerin, sansasyonel haberlerle gündeme düşeceği, güç savaşlarının düğmesine basılacağı bir dönem Ağustos. Otorite, finans, siyaset, toprak ve bolluk bereket enerjisini taşırken 8 rakamı dünya ve maddeyi temsil eder. Bu da ay enerjisinin verdiği titreşimle ekonomide sarsıcı başlangıçların görüleceği Ağustos ayı, Ekim ayı itibari ile daha görünür olacak. 2024 yılına 8 enerjisiyle damgasını vurarak giriş yapacağını gösteriyor.

Temmuz ayında hayatınıza yenileri eklenmiş, değişim ve dönüşüm rüzgarlarıyla bu aya doğru giriş yaparken, ilişkiler, aile ve ebeveynler içerisindeki sırların, hakların, mirasların ayı olacak. Ağustos bolluk bereketi temsil eder. Sana şansını, liderliğini, kendini yani özündeki seni sana hatırlatacak. Yıl enerjisinin titreşimi ile size sunmuş olduğu bolluk, bereket, güç, adil olma enerjisinin 6 titreşimindeki sorumluluklarını görmezden gelirsen önünde bir duvar gibi dikilecek. Kaçış yok, zor bir ay. Benlikten biz olmaya geçmeni isteyecek sistem. 6 titreşimin verdiği düzen, saygı, sevgi ve öz sorumluluklarını öyle ya da böyle önüne düşürecek. Seçim sizin; düzen ve uyum mu istersiniz kaos ve yıkım mı?

Yeni bir oluşuma hazırlık yaparken toplum önündeki kimliğimize, kariyerimize, ailemize, arkadaşlarımıza, evimize, işimize vs. konulara yeniden yön vereceğiz. Parayla olan ilişkiniz, öz değeriniz ilişki biçiminiz, kendinize olan sevginiz, öz disiplin öz saygınız da sizleri sorgulamaya arayışa itecektir. Ayrıca sorumlu olduğunuz aile büyüklerinizle gündemleriniz kendi çekirdek ailenizle birlikte dengeyi kurmanızı isteyecek. Sizi kısıtlayan sorun olan koyduğunuz hedefleri engelleyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Analitik bir zekayla durumları gözden geçirin ve serbest bırakın yolunuz açılacaktır. Bu ay kelimelerinizi ses tonunuza ve düşüncelerinize aktarırken üslubunuza daha önem verin, çünkü söz büyüdür söyledikleriniz niyet ettikleriniz kelimeleriniz, yönünüzü belirleyebilir. Yenilenmek istiyorsanız sözlerinize dikkat edin.

Temmuz ayında ne karar aldıysanız yenilenmek değişim ve dönüşüm adına adil bir yolda ilerlediyseniz bu ay meyvelerini toplayacaksınız. Aile hayatı ebeveynler ve çalışma hayatınızdaki sorumlulukların ağırlığı, hiçbir yere yetişememe duygusu bu ayın negatif enerjisi. Sevgi saygı aile ve topluma hizmet alanında ne kadar özverili ve hem kendiniz hem çevrenize karşı hakkaniyetli davrandıysanız ödülünüzü alacaksınız. Yeter ki sizi aşağı çeken sürekli daha iyisi olsun adı altında mükemmeliyetçi bir yapıda olmaya sürekli kafada kuran kurarken de derine inen biri haline gelip, kurban psikolojisine girme. Eleştiriye açık olunmalı ve fazla eleştirel olunmamalı iyilik adı altında insanlara müdahale etmemeli. Tartışma ve kaos ortamları yaratmamaya ya da öyle ortamlardan uzaklaşmaya çalışmalısınız. Güzellik sanat ve estetiği temsil eden 6 enerjisi, Ağustos ayı içerisinde size fiziksel ruhsal duygusal sağlığınızı es geçmeyin ruhsal olarak ertelediğiniz aman üstesinden gelirim dediğiniz psikolojik sorunlarınızı fazla ötelemeyin. Kalp damar sağlığına dikkat edin göz ve sinüslerle ilgili bir problem yaşadığınızda doktora gitmeyi ihmal etmeyin. Sıkışmışlık hissi bağımlılıklar, “onsuz olamam yapamam” dediğiniz ne varsa Ağustosun kendi enerjisi size diyecek ki ayağa kalk sendeki beni gör gücü eline al ve biz olmayı dene görünür ol potansiyelinin farkına var sanatını eğitimini ve emeklerini göster sezgilerine güvenerek kullan. Korkma en iyi versiyonuna geçmek için harekete geç.

Altı enerjisi aile olmayı büyümeyi babayı ilahi aşkı temsil eder. Bu ay evlilikler sözler nişanlar evlenme teklifleri haneye yeni çocukların gelmesi veya sallantıda olan tüm ilişkilerin sonlanması durumları olabilir. Kendi öz benliğinizi ruhunuzu dinlemek, keyifli zamanlar geçirmek için tasavvufla sanatla müzikle ilgilenebilirsiniz. Hazır yaz olmasından dolayı bol bol gece gökyüzünü izlemek, toprağa boylu boyunca uzanmak zihnen ruhen ve fiziken sizi rahatlatacaktır. Evinizde değişiklikler yapmak, estetik ve sanatsal dokunuşlarla alanınızı, ofisinizi düzenlemek görsel sanatınızı icra etmek sanatsal güzellikler içerisinde olmak, konserlere gitmek ailenizle eğlenceli vakitler geçirmek, Ağustos ayında ruhunuza iyi gelecektir. Pusulayı özüne çevir. Ailene atalarına, köklerine, size verilmiş olan gücü iyi yönde kullan karşılığını kat kat alacaksın. Ben biz derken bütünlüğünüz sevgiyle tamamlansın. Kendini sev özünden kopmamaya çalış pusulan hep özüne doğru yol alsın ne varsa özünde içinde ruhunda var.

El itini övüyor siz aslanda kusur arıyorsunuz aslan sizsiniz kendinizi sevin .

MYSAMLENUMEROLOG

ELMAS KAMA