İmtiyaz Sahibi

Muhittin Yeşilay

Genel Yayın Yönetmeni

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Mevlüt Tınas

Sayfa Sekreteri

Spor Servisi

Kader Kaya

Haber Editörleri  ve Muhabirler

Hüdayi Acar

İbrahim Artıç

Gurbet Tınas

Sosyal Medya - Tasarım Sorumlusu

Barındırma / Hosting

TeBilişim

Yazılım / Software

TeBilişim

İletişim 

Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde 1.Sokak No: 8

Karahisar Medya

0 272 222 23 33

0 542 482 03 03

[email protected]

[email protected]

İhlas Haber Ajansı(İHA) abonesidir. 

YASAL UYARI

afyonanahaber.com.tr tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde afyonanahaber.com.tr'ye aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. afyonanahaber.com.tr web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

afyonanahaber.com.tr’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili afyonanahaber.com.tr, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on afyonanahaber.com.tr This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on afyonanahaber.com.tr are opened on a new page. afyonanahaber.com.tr does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.