Milliyetçi Hareket Partisi Bolvadin İlçe Başkanı Mahmut Kızıltoprak, “Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekilimiz Sayın Mehmet Taytak Beyin desteği ile Bolvadin, Dişli ve Özburun’da 3 te 3 yaptık." dedi.

31 Mart yerel seçimlerinin ardından Bolvadin ilçesinde önemli bir başarıya imza attıklarını söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Bolvadin İlçe Başkanı Mahmut Kızıltoprak, “31 Mart yerel seçimler öncesi seçim kampanyasının başladığı günden itibaren Afyonkarahisar genelinde olduğu gibi Bolvadin’imiz de belde ve köy ziyaretlerimizde bizleri yalnız bırakmayan, her zaman bizim ile birlikte saha da olan Sayın Milletvekilimiz Mehmet Taytak Beyin destekleri ile Bolvadin, Özburun ve Dişli belediyelerimizi kazandık. Ziyaretlerimiz kapsamında seçim meydanlarında belediye başkanlarımızın vermiş olduğu sözler Sayın Vekilimizin Ankara’daki destekleri ile birlikte hayata geçecektir. Vekilliği dönemi boyunca şimdiye kadar Bolvadin ilçemiz için gece gündüz demeden çalışan Vekilimiz yeni dönemde de belediyelerimizin projelerinin gerçekleşmesi için Bolvadin ilçe teşkilatımız ile birlikte yoğun bir çalışma içerisinde olacağız” 

"EYVAH YİNE KARIŞTI" EN İYİ KOMEDİ OYUNU SEÇİLDİ "EYVAH YİNE KARIŞTI" EN İYİ KOMEDİ OYUNU SEÇİLDİ

“VEKİLİMİZ DESTEKLERİ İLE BOLVADİN HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALACAK”
Milletvekili Mehmet Taytak’ın destekleriyle 3 belediyenin hak ettiği hizmetlere kavuşacağını söyleyen Bakan Kızıltoprak, “Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekilimiz Sayın Mehmet Taytak Beyin destekleri ile geçtiğimiz dönem belediyelerimizin tüm ihtiyaçları karşılandı. Sayın vekilimiz İller Bankası, Belediyeler Birliği, Çevre Bakanlığı gibi çok sayıda bakanlık ve kurumlardan belediyelerimize önemli hizmet getirdi. İnşallah bu yeni dönemde de yine sayın vekilimizin Ankara’daki temasları ve destekleri ile Bolvadin, Dişli ve Özburun belediyelerimizde hak ettiği hizmetleri alacaktır”