Afyonkarahisar Tabip Odası’nda Olağan Genel Kurul yapıldı. Yüksel Arıkan’ın aday olmadığı genel kurulda bir önceki dönem odanın başkanlığını yürüten Alev Türe yeniden başkan seçildi.

Afyonkarahisar Tabip Odası’nda bugün gerçekleştirilen seçimde yeni oda yönetim kadrosu belirlendi. Saat 9.00’da başlayan seçim sandığı oy verme işleminin bitmesi ile saat 17.00’de açıldı. Açılan oylar sonucunda Yönetim Kurulu Adayları, Düzenleme Kurulu, TTB Delege Adayları, Onur Kurulu Adayları belli oldu.

Tabipler Odası seçimlerinde belirlenen yeni yönetim ve denetleme kurulu üyeleri Afyonkarahisar sağlık camiasında büyük bir heyecan yarattı. İşte seçim sonuçları ve kazanan adayların detayları:

Denetleme Kurulu Adayları:

Dr. Muhammed YEĞİT

Dr. Ayşe İNKAYA

Dr. Ceren KUŞAKÇI

Yönetim Kurulu Adayları:

Dr. Alev TÜRE

Dr. Mehmet Gazi BOYACI

Dr. Şule Gülşah YAĞCI

Dr. Cemal Selçuk ERTAŞ

Dr. Tuna BABAOĞLU

Dr. Mecit Gürhan CEYLAN

TTB Delege Adayları:

Dr. Selim BODUR

Dr. Murathan LEBLEBİCİOĞLU

Dr. Ali Ertan ERCAN

Dr. M. Kemal DEMİRKIRKAN

Dr. Mustafa ŞAHİNONUR

Kurulu Adayları:

Dr. Ali Seydi ÖZGÜL

Dr. Erdinç NASERI

Dolandırıcılardan ‘hesabımda sorun var’ bahanesiyle IBAN tuzağı Dolandırıcılardan ‘hesabımda sorun var’ bahanesiyle IBAN tuzağı

Dr. Hasan ŞAHİNER

Dr. Süleyman ŞAHİN

Dr. Alpagan Mustafa YILDIRIM

Seçim sonuçları, adayların çeşitli sağlık alanlarındaki deneyimleri ve vizyonlarına dayanarak geniş bir yelpazede temsil edildiğini gösteriyor. Bu yeni yönetim ve denetleme kurulu üyelerinin, Afyonkarahisar Tabipler Odası'nın misyonu ve üyelerinin çıkarlarını koruma ve ilerletme çabalarını desteklemesi bekleniyor.