İYİ Parti Adayı Alper Yağcı Mahsur Kalan Öğrencilere Otobüs Gönderdi İYİ Parti Adayı Alper Yağcı Mahsur Kalan Öğrencilere Otobüs Gönderdi

Başkan Çöl’ü makamında ziyaret eden Sandıklı Arama Kurtarma Derneği (S.A.K) Başkanı Hüseyin Özgören, kendilerine verdikleri desteklerden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

BAŞKAN ÇÖL’E TEŞEKKÜR EDİYORUM

Dernek Başkanı Hüseyin Özgören yaptığı açıklamada; “Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’e, derneğimizin faaliyetlerine gösterdiği destekten dolayı teşekkür etmek amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdik. Kendisinin ve belediye çalışanlarının bizlere sağladığı destek, toplumumuzun güvenliği ve refahı için önemli bir katkı sağlamaktadır.” dedi.

SANDIKLI ARAMA KURTARMA DERNEĞİ İŞ BİRLİĞİ İÇİNDEYİZ

Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sandıklı Arama Kurtarma Derneği’nin önemli bir misyonu var ve bu misyona destek olmak bizim için bir görev. Halkımızın sağlığı ve güvenliği adına iş birliği içinde olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.” şeklinde konuştu.

Ziyaretin sonunda Dernek Başkanı Hüseyin Özgören, Başkan çöl’e hediye takdiminde bulunarak, ziyaretini sonlandırdılar. >>İBRAHİM ARTIÇ