Hizmete alınan Halk Ekmek Büfesi bölge sakinlerinin önemli bir ihtiyacını giderdi. Başkan Köksal, seçimlerden önce Sadıkbey TOKİ’yi ziyaret etmiş, vatandaşlarımızın taleplerini alarak ekmek temininde yaşadıkları sıkıntıyı yerinde görmüştü. Başkan Köksal, söz verdiği halk ekmek büfesini bölge halkına kazandırdı. 

MAĞDURİYET GİDERİLDİ
Vatandaşların  ekmek temininde mağduriyet yaşadıklarını hatırlatan Belediye Başkanı Burcu Köksal, “Burada yaşayan hemşehrilerimizin en yakın ekmeği alabilmesi için Özdilek Alışveriş Merkezine gitmeleri gerekiyordu. Seçim öncesi de buraya geldiğimizde vatandaşlarımız ekmek temininden özellikle mağdur olduklarını bizlere iletmişlerdi. Göreve başladıktan sonra buradaki bu sıkıntıyı gidermek amacıyla YÜNTAŞ’la görüşerek en uygun noktaya Halk Ekmek Büfesini kazandırdık.” diye konuştu.

 MOBİL HALK EKMEK BÜFELERİ GELİYOR

Sadıkbey TOKİ’lerde oturan vatandaşlarımızın ekmek almak için başka bir yere gitmesine gerek kalmayacağını söyleyen Başkan Köksal, deprem konutlarında yaşayan hemşehrilerimizin de bu büfeden faydalanabileceğini ifade etti. Ucuz ekmeği halkımızın tamamına ulaştırmayı hedeflediklerini söyleyen Başkan Köksal, “Önümüzdeki süreçte ulaşamadığımız mahallelere ve bölgelere de mobil ekmek büfesi vasıtasıyla halk ekmekleri ulaştıracağız. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. >>İBRAHİM ARTIÇ

Uyuşturucu suçundan aranan şahıs yakalandı Uyuşturucu suçundan aranan şahıs yakalandı