9 motosiklet trafikten men edildi 9 motosiklet trafikten men edildi


AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’ın Fatih ve Eşrefpaşa mahalle sakinleriyle gerçekleştirildiği mitinge konuştu. Özkaya burada yaptığı konuşmada, “DEM’cilerden fırça yiyenler geri vitese taktı. Türkiye’yi bir günde karıştıranlara bu memleket emanet edilir mi? Tabi sen mi yönetmeye talipsin yoksa yakınındaki birisi mi bunu sormak lazım. Kimin yönetmek istediğini de herkes iyi biliyor” dedi.
 
“DEM’cilerden fırçayı yiyince geri vitese taktılar”
 
Özkaya yaptığı konuşmada, “Afyonkarahisar’ımızın güzel insanları hepiniz hoş geldiniz sefa getirdiniz. Bizler Allah’a şükür olsun sizlerin sevgisine mazhar olduk. Yapacağımız hizmetlerle de olmaya devam edeceğiz inşallah. CHP’nin Afyonkarahisar’da genel başkanlarıyla gerçekleştirdiği mitinge katılan kişi kadar, mahalle mitinglerimize katılan gönüldaşlarımız var. Bu soğuk havaya rağmen mahalle mitingimizi coşku ve heyecanla gerçekleştiriyoruz. Allah hepinizden razı olsun. Aşk ile koşan yorulmaz. Ne soğuk ne sıcak bize tesir etmez Allah’ın izniyle. Bizlere gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Kardeşlerim, sizlerin huzurunuzda soruyorum;  CHP’nin adayı hanımefendi Afyonkarahisar’dan DEM, HDP olmadığını yeni mi öğrendi? DEM’cilerle mecliste dipdibe oturuyorsun. Bugüne kadar onlarla ilgili tek kelime söz söylemedin. Afyonkarahisar milliyetçi Afyonkarahisar muhafazakâr ben bu şehrin insanından DEM’cilere çakarak oy alırım diye mi düşündün. Tabi DEM’cilerle yönetmeyeceğim dedi ama iş sosyal medyaya düşünce DEM’cilerden fırçayı da yiyince üstüne bir de büyük şehirleri kaybederiz korkusuyla geri vitese taktılar. Genel başkanını arayıp, ‘yanlış söyledim aman başkanım sen düzelt’ diyor. Bunların entrikaları bitmez gece de işler karışınca Ekrem İmamoğlu çıkıyor, “onu atın partiden” diyor. Yahu sen de belediye başkan adayısın o da belediye başkan adayı çıkıp da hadi oradan sen kimsin demiyorsun. Bide diyor ki ben DEM’cilerle Afyonkarahisar’ı yönetmeyeceğim. Afyonkarahisar’ın hangi belediye başkanı DEM’cilerle yönetti bu şehri? Yalan söyleyerek bu memleketin muhafazakâr seçmeninden oy almaya çalışıyorsun” dedi.
 
“Bir günde Türkiye’yi karıştırdın bu memleket sana emanet edilir mi?”
 
Özkaya sözlerine şöyle devam etti; Mecliste LGBT’cileri de getirip mecliste ağırlayan sensin, toplantılar yapan sensin. Sonra da çıkıp Afyon’a kadın eli değecek diyorsun. Afyonkarahisar’ımızın mert kadınları ile yiğit kadınlarının eli zaten değiyor bu şehre. Bizde hanımefendilerin kibarlığından nezaketinden mutluyuz. Lakin sen değdiğin yeri yeşertmiyorsun değdiğin yeri yıkıp geçiyorsun berbat ediyorsun. Daha bir günde Türkiye’yi karıştırdın. Afyonkarahisar sana emanet edilir mi? Tabi sen mi yönetmeye talipsin yoksa yakınındaki birisi mi bunu sormak lazım. Kimin yönetmek istediğini de herkes iyi biliyor. Afyonkarahisar halkı bu işlere pabuç bırakmaz sana da notunu da verir. Camileri yıkıp yerine heykel yapan heykel tüccarlarına bu memleket bırakılmaz. Zaten yapacağı işlerden biri de heykel müzesi. Bunlarda hayali proje çok, vaat çok icraat yok.”