Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci ve 31 Mart 2024 yerel seçiminde aday olan MHP’liler kahvaltıda bir araya geldi.

Frig Vadisi gezisi kazayla son buldu Frig Vadisi gezisi kazayla son buldu

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Seçim maratonunda emekleriyle bizlere güç veren tüm arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum” dedi. En temiz, en şaibesiz, en liyakatli isimlerle yerel seçimlere girdiklerini belirten Taytak, Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi üyeliklerine seçilen MHP’lilerin projelerine bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da destek vereceklerini vurguladı.

KAHVECİ, CANLA, BAŞLA ÇALIŞAN TEŞKİLAT MENSUPLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci ise teşkilat olarak birlik ve beraberlik içinde olduklarına dikkat çekerek kahvaltı vesilesiyle bir vefa organizasyonuna imza attıklarını kaydetti. MHP teşkilatlarının değişik kademeleri ile bir araya geldikleri organizasyonları sürdüreceklerini belirten Kahveci, 31 Mart 2024’teki yerel seçimler için canla, başla çalışan teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

KÜÇÜKKURT, “HEP BİRLİKTE BİR YOL YÜRÜDÜK”

MHP’nin Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt da MHP’nin Genel Merkezi’ndeki tüm yetkililerden, parti teşkilatının en uç noktasındaki tüm üyelerine kadar tüm teşkilat mensuplarına Milletvekili Mehmet Taytak ve İl Başkanı Ahmet Kahveci nezdinde teşekkür ettiklerini belirterek, “Hep birlikte bir yol yürüdük. Bizim bir hakkımız varsa helal olsun, sizler de helal ediniz. Birlik ve dayanışma içerisinde yolumuz ve yönümüz bellidir” dedi. Program samimi bir sohbet havasında tamamlandı.