İl Müdürü Kasapoğlu, genç kano sporcularını çalışmaları ve azimleri dolayısıyla tebrik ederek, hava sıcaklığının -2 derece olduğu koşullarda bile neşeyle ve kararlılıkla çalıştıklarını söyledi. Gençlerin bu azimli çalışmalarının boşa gitmeyeceğine inanarak, ülkelerini Avrupa'da, Dünya'da ve Olimpiyat Şampiyonaları'nda en iyi şekilde temsil edeceklerine olan inancını dile getirdi. Bu atmosferde, genç sporcular kendilerine olan güvenlerini ifade ederek, Türkiye'yi temsil etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarına dair söz verdi. Hem ulusal hem de uluslararası arenalarda ülkelerini en iyi şekilde temsil etme hedefiyle antrenmanlarını sürdüren gençler, 2028 Olimpiyat Şampiyonası'nda Türkiye'yi gururla temsil etmenin hayal olmadığını ifade etti. İl Müdürü Kasapoğlu ve Spor Hizmetleri Müdürü Erşen'in kano sporuyla ilgilenen genç sporcularla yaptığı buluşma ve gençlerin 2028 Olimpiyat Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil etme hedefleri, spor alanında geleceğin başarılarına dair umut verici bir tablo çiziyor.

“ÜLKEMİZİ AVRUPA’DA, DÜNYA’DA VE OLİMPİYATLARDA TEMSİL EDECEĞİZ”

Kano sporcusu Sude Gölcük: “-2 derecede antrenman yapmak gibi zorlu koşullarda bile azimle çalışmayı sürdürdüğümüzü göstermek, bizim için büyük bir gurur kaynağıdır. İnanıyoruz ki çabalarımız boşa gitmeyecek ve ülkemizi en iyi şekilde Avrupa'da, Dünya'da ve Olimpiyat Şampiyonaları'nda temsil edeceğiz. Bu buluşma sırasında bize verilen destek ve teşvikler, motivasyonumuzu artırmış ve hedeflerimize ulaşma konusundaki inancımızı pekiştirmiştir.

Masa Tenisi Yıldızlar Grup müsabakaları başladı Masa Tenisi Yıldızlar Grup müsabakaları başladı

İl Müdürü Kasapoğlu'nun bize olan güveni ve teşvik edici sözleri, bizi daha da motive etmiş ve geleceğimize umutla bakmamızı sağladı. Biz, genç kano sporcuları olarak, yüksek hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hem ulusal hem de uluslararası arenada ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek ve Olimpiyat Şampiyonası'nda gururla bayrağımızı dalgalandırmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza söz veriyoruz” ifadelerini kullandı. >>FAHRİYE ÇIRACI