İlçenin neredeyse tamamını doğalgaz konforuyla buluşturan Başkan Koyuncu son olarak doğalgaz alt yapısı tamamlanan Yeni Mahalle, Sanayii Civarı ve İnkılap Mahallesi uç kısımlarının doğalgazı devreye alıp gazlama işleminin yapıldığı programa katıldı. Emirdağ'ı her anlamda hak ettiği değere kavuşturmak için durmadan yorulmadan çalıştıklarını belirten Başkan Serkan Koyuncu ilgili kurumların ortak çalışmaları ile önemli projeleri hayata geçtiğini vurguladı. Başkan Koyuncu törende yaptığı konuşmada; "Birlikten başarı gelir. Sorumluluk alanlarımızda imar Emirdağ Belediyemizden, doğalgaz altyapısı Aksa'dan ve üst yapı çalışmaları bizden. Doğalgaz çalışmaları için yüksek gayret sergileyen AKSA Doğalgaz Firmasına, EPDK yapım kontrolü Ufuk Cankurt'a, Aksa Doğalgaz ve Emirdağ Belediye çalışanlarına, Yeni Mahalle Muhtarımız Gürkan Çalışkan ve İnkilap Mahalle muhtarımız Mesut Şahin'e ve özellikle verilen rahatsızlığa katlanan vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.

YOĞUN KATILIM

Alper Yağcı'nın Emekli Vaadi: Belediye Tesislerinde Çay Sadece 1 TL! Alper Yağcı'nın Emekli Vaadi: Belediye Tesislerinde Çay Sadece 1 TL!

Doğalgaz sevincini davul zurna eşliğinde gösteren mahalle sakinleri doğalgaz çalışmalarında gösterdiği hassasiyetten dolayı Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'ya teşekkür ettiler. Doğalgaz verme programına Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, AK Parti Emirdağ İlçe Başkanı Erkan Karakuş, EPDK Yapım Kontrolü Ufuk Cankurt, Yüklenici Firma Berkay İnşaat sorumlusu Mustafa Yiğit, Yeni Mahalle Muhtarı Gürkan Çalışkan ve çok sayıda vatandaş katıldı. >>FAHRİYE ÇIRACI