Daha önce Bacım Sultan Yurt Müdürlüğünde memur olan Nuran Çoban, öğretmen olduktan sonra Şanlıurfa Akçakale ortaokuluna atandı. Yurdun öğrencileri, Öğretmen Nuran Çoban ile iletişime geçerek birlikte yaptıkları kampanyayla toplanan kırtasiye malzemelerini, Alatlar İlköğretim Okulu'na göndermek üzere hazırladı.

Kırtasiye malzemeleri arasında kalem, silgi, defter, kitap ve boya gibi malzemeler bulunuyor. Yurdun öğrencileri, yardımların okuldaki öğrencilere faydalı olmasını diledi.

Yurdun müdürü Sülün Can, öğrencilerin bu yardımıyla kardeş okuldaki öğrencilerin eğitimlerine katkıda bulunmayı amaçladıklarını söyledi.

Müdür Sünnetci, öğrencilerle görüştü Müdür Sünnetci, öğrencilerle görüştü

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, "Öğrencilerimiz, kardeş okullarındaki arkadaşları için kırtasiye yardımı yapmak istediler. Biz de onlara bu konuda destek olduk. Kırtasiye malzemelerini kardeş okulumuza göndereceğiz. Öğrencilerimizin bu yardımıyla kardeş okuldaki öğrencilerimizin eğitimlerine katkıda bulunacağımızı umuyoruz" dedi. >>YILDIZ YARIKKAYA