Başkan Zeybek, yılbaşı gecesi belediye zabıta, itfaiye, su ve kanalizasyon başta olmak üzere AFSÜ ile Devlet Hastanesi, Milli Birlik Polis Karakolu, 112 Acil Çağrı Merkezi ve AFAD’ı ziyaret ederek, yeni yıllarını kutladı. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek yılbaşında görevi başında olan Belediye personellerini yalnız bırakmadı. Moral ve destek ziyareti yapan Başkanı Zeybek, Milletvekili Hasan Arslan, Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan da eşlik etti.  2023 yılına saatler kala ilk ziyaret durağı Zabıta Karakolu oldu. Zabıta personeli ile buluşan Başkan Zeybek mesai arkadaşlarına kolaylıklar diledi, ikramlarda bulundu. Bu ziyaret ardından İtfaiye, Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Su ve Kanalizasyon ekipleri de ziyaret edildi. Bir sonraki ziyaret noktaları ise Milli Birlik Polis Karakolu, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü oldu. Yeni yıllarını tebrik ederek hediyeler takdim eden Zeybek, çalışmalarda kolaylıklar diledi.

BELEDİYEMİZ BİRİMLERİNE TEBRİK VE DESTEK ZİYARETİ

Belediyede mesai başında olan birimlerine yaptığı ziyaret ardından açıklamada bulunan Başkan Mehmet Zeybek, “Mesai arkadaşlarımızı ziyaret ederek yeni yıllarını kutladık. Kazasız belasız sağlıcakla bir yıl geçirmeyi diledik. Zabıta, İtfaiye, Temizlik, Kanalizasyon ve Su arıza Birimlerimizi ziyaret ettik. 2024 miladi yılının ilimize ülkemize ve insanlığa huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum. Çalışanlarımıza kazasız belasız sağlıklı bir yıl temenni ediyorum. Zor bir yılı geride bırakıyoruz. Çok büyük bir deprem felaketi yaşadık. 600 bin konutun yerle bir olduğu, 50 binden fazla insanımızın deprem şehidi olduğu bir yıldı. Cenab-ı Hak böyle bir felaketi ülkemize ve insanlığa bier daha yaşatmasın diye dua ediyorum. Ekiplerimiz her daim teyakkuzda zaten bu akşam da üzerlerine düşen ne ise onu yapacaklar. Arkadaşlarımıza kolaylıklar ve başarılar diliyorum” dedi.

AFSÜ VE DEVLET HASTANESİ'NE YENİ YIL ZİYARETİ

Yeni yıla dakikalar kala AFSÜ ve Devlet Hastanesi’nde şifa bekleyen hastalar ve görevli personeller de unutulmadı. Hastalara geçmiş olsun dileklerini ileten heyet, personele de moral ziyareti yaptı. Başkan Mehmet Zeybek görevi başında olan personellere hediyeler takdim etti. Ziyaretler hatıra fotoğrafları çekilmesi ile son buldu.

ÜLKEMİZİN VE HEMŞEHRİLERİMİZİN 2024 YILI HUZUR VE BEREKET İLE GEÇSİN

Ziyaret ardından heyet açıklama yaparak hem Afyonkarahisar’ın hem de ülkemizin yeni yılını kutlayarak iyi dileklerini sundu. Milletvekili Hasan Arslan konuşmasında, “Vatandaşın devletine güvendiği noktalardan birisi nöbetli sistemlerdir. 112, Hastaneler, Emniyet, AFAD personellerini unutmadık. Yeni yıllarını kutlamak için nöbet yerlerinde ziyaret ettik. Hastaneye gelen vatandaşlarımızın yeni yılını da burada kutladık. 2024 yılı Ülkemiz için Milletimizi için felaketsiz, huzurlu, mutlu ve sıkıntılardan kurtulduğumuz bir yıl olur inşallah. Ülkemize hayırlı olsun” dedi.

TERÖR BELASININ SON BULDUĞU BİR YIL OLMASINI TEMENNİ EDİYORUZ

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise; “Her yıl olduğu gibi bu sene de Sayın Vekilimiz, İl Başkanımız, İlçe Başkanımız, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanımız, Başkan Yardımcımızla birlikte Belediye mesai arkadaşlarımızı, Emniyet Müdürlüğümüzü, AFAD, 112, AFSÜ ve Devlet Hastanesi çalışanlarımızı ziyaret ederek 2024’ün ülkemize huzur ve bereket getirmesi temennisi ettik. Yeni yıllarını kutladık. İnşallah 2024 miladi yılı tüm insanlığa huzur ve barış getirsin. Bu yılın felaketlerin olmadığı, terör belasının son bulduğu bir yıl olmasını temenni ediyoruz” şeklinde konuştu.

2024 YILINDA 2023 YILINDA YAŞADIĞIMIZ ZORLUKLARI YAŞAMAYIZ

İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay; “Her yıl olduğu gibi Sayın Milletvekilimiz, Belediye Başkanımız, Kadın ve Gençlik Kollarımızın değerli Başkanları, Merkez İlçe Başkanımız ve Belediye Başkan Yardımcımızla birlikte yıl başına görevi başında giren personelleri, emniyet mensuplarını, acil servislerdeki hastalarımızı ve hemşerilerimizi ziyaret ettik. 2024 yılında 2023 yılında yaşadığımız zorlukları yaşamayız. Ülke olarak tüm İslam âlemi olarak 2024 yılının daha güzel bereketli geçmesini temenni ediyoruz.”

MİLLETİMİZ İÇİN HAYIRLI BİR YIL OLMASINI TEMENNİ EDİYORUZ

Uysal: Aslolan Hakikati Konuşmak Uysal: Aslolan Hakikati Konuşmak

Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz; “Her yıl olduğu gibi acil kamu hizmetlerinin verildiği yerlerde hizmet alan vatandaşlarımız ve hizmet veren personellerimizle bir araya geldik.  Bir önceki yılda yaşadığımız olumsuzlukları 2024 yılında yaşamayız. Ülkemiz ve milletimiz için hayırlı bir yıl olmasını temenni ediyoruz.”

YENİ YIL ÜLKEMİZE SAĞLIK HUZUR VE BEREKET GETİRSİN

Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk; “Ailelerinden ayrı görevleri başında yıl başını geçiren emniyet, 112, AFAD, Devlet Hastanesi ve AFSÜ’deki personelleri ziyaret ettik. Hemşehrilerimizi de geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Biz destek verelim istedik. Yeni yıl ülkemize sağlık huzur ve bereket getirsin.”

VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ

Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan; “Yeni takvim yılının ilimize ve tüm hemşerilerimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Her yıl olduğu gibi Belediye Başkanımızla Vekillerimiz ile teşkilatımızın her birimi ile sahadaydık. Vatandaşlarımızın yanındaydık. Bundan sonra da yanlarında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

>>YILDIZ YARIKKAYA