Son bir yılı değerlendiren Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar’ın bir evladı olarak 2023 yılında ikinci kez hemşehrilerilerimin göstermiş olduğu teveccüh ile memleketin hizmetkarı olmak için yola çıktıklarını kaydetti. Yurdunuseven; “Geride bıraktığımız yılda ülkemiz asrın felaketi olarak nitelendirilen 11 ilimizi etkileyen bir deprem ile karşılaştı. Depremde bir çok canlarımızı enkaz altında yitirirken geride kalan depremzede vatandaşlarımızın yaralarını sarmak adına devlet-millet elele verdik. Türk milleti dünyaya adeta yardımlaşma ve dayanışmanın bir örneğini göstererek seferber oldu. Afyonkarahisarlı vatandaşlarımızı bu noktada takdir ediyor, Anadolu insanının ruhunu yaşattığı için teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

SESİNİ HÜR BİR ŞEKİLDE HAYKIRAN TEK LİDER RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR

Genel seçimleri değerlendiren Yurdunuseven: “Deprem felaketinin hemen ardından gerçekleştirilen genel seçimlerde Cumhurbaşkanımız Sayım Recep Tayyip Erdoğan kurulan onca kirli ittifaklara rağmen sadece ülkemizin değil tüm mazlum coğrafyanın bir umudu olarak tekrar milletinden aldığı güçle Türkiye Yüzyılının inşasına hamzet olmuştur. Filistin’de yaşanan insanlık dramı bir kez daha göstermiştir ki müslümanlara karşı uygulanan soykırıma hiçbir hesap gütmeden sesini hür bir şekilde haykıran tek lider Recep Tayyip Erdoğan’dır.  Genel seçimlerin ardından neydi belirsiz üst akıl tarafından kurulan masanın ortakları kavgaya tutuşurken Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bizler ülkemizde, şehrimizde, ilçelerimizde, beldelerimizde, mahalle ve köylerimizde her bir vatandaşımızın bugüne kadar olduğu gibi ikinci yüzyılda da derdiyle dertlenmeye, hizmetin en iyisiyle buluşturmaya devam ediyoruz” dedi.

12 KAHRAMAN ASKERİMİZ ŞEHİT OLDU

Son yaşanan terör eylemi ile ilgili de görüşlerini bildiren Yurdunuseven, “Yılın son günlerinde hain terör örgütü PKK tarafından düzenlenen alçak saldırıda 12 kahraman askerimiz şehit olmuş, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz sınır içinde ve sınır dışında düzenlediği operasyonlarla şehitlerimizin kanını yerde bırakmayarak sözde sorumluları da dahil onlarca teröristi etkisiz hale getirmiştir. Son yaşanan terör eylemi ise CHP’nin vatan evlatlarının yanında değil vatan hainleri ile iş tuttuğunu bir kez daha göstermiştir. Geride bıraktığımız 2023 yılı hem genel seçimlerde hem de yerel seçim arifesinde CHP’nin arka bahçesinde kimlerle demlendiğini tarihe not olarak düşecektir” ifadelerine yer verdi.

Yağcı, "Birlikte Karar Vereceğiz!" Yağcı, "Birlikte Karar Vereceğiz!"

>>FAHRİYE ÇIRACI