24 Ocak ile 2 Şubat 2024 tarihleri arasında kızartmada kullanılmakta olan katı ve sıvı yağlara ilişkin resmi kontrollerin yapılması talimatlandırıldı. Bu talimata göre, Afyonkarahisar İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Gıda Kontrol Görevlileri tarafından İl genelinde fast-food tarzı hızlı gıda üreterek toplu tüketime sunan işletmelere yönelik denetim yapıldı. Denetimler işletmelerde kullanılan yağların kontrolü sağlandı. Toplumu sağlığını etkileyecek yağ kullanan işletmelere gerekli işlemler ve uyarılar yapıldı.