Afyonkarahisar'da kaçak trafik magandasını polis yakaladı Afyonkarahisar'da kaçak trafik magandasını polis yakaladı

İftar programına Afyonspor Kulüp Başkanı Nadir Güzbey, Afyonspor Kulüp yönetimi ve Afyonkarahisar’da görev yapan Spor muhabirleri katıldı. 
İftar programında gazetecilere Afyonspor'un mali ve idari konularını paylaşan Güzbey, “Afyon'daki Spor medyasının bir araya geldiği bu iftar birlik ve beraberliğimizin fotoğrafı, Afyonsporumuzun gelecekte bekleyen tehlike ve kurtuluş projelerini paylaştığımız bu toplantıda şimdilik yazılmamak kaydı ile Afyonspor’a ihanetleri de bilmenizi istedim. Tüm spor konuları ve gelişmeleri paylaştığımız güzel bir toplantı oldu.” dedi.
"BİRLİKTELİĞİMİZİ HERKES BİLİYOR"
Afyonkarahisar’daki spor medyasının Türkiye’ye örnek olduğunu ifade eden Başkan Güzbey, "Bizim Afyonkarahisar'da sergilediğimiz birlik ve beraberlik tüm Türkiye'ye örnek . Bazı illerdeki arkadaşlarımız beni veya spor muhabirlerimizi arayarak bunu nasıl başardığımızı soruyor. Gerçekten çık güzel işler yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Bizim bu birlikteliğimizi herkes biliyor ve aynı şekilde uygulamak istiyor." ifadelerine yer verdi.