Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Bakkallar Odası Başkanı Cengiz Üstün, bayram alışverişinin küçük esnaftan yapılmasını teşvik ederek "Paramız şehrimizde kalsın. Şehrimiz kazansın." mesajı verdi.

Ekonomik krize rağmen ayakta durmaya çalışan, bir de zincir marketlerin dengesiz rekabet gücünün etkisiyle zor dönemler yaşayan küçük esnaf, bayram alışverişinde umduğunu bulabilsin, rahat bir nefes alsın diye Bakkallar Odası Başkanı Cengiz Üstün'den bir açıklama geldi. Üstün, bayram alışverişinin yerel esnaflardan yapılmasının Afyonkarahisar'a da katkı sağlayacağını söyledi.

Hafif ticari aracım patpatla çarpıştığı kazada iki kişi öldü 2 kişi de yaralandı Hafif ticari aracım patpatla çarpıştığı kazada iki kişi öldü 2 kişi de yaralandı

Afyonkarahisar ESOB ve Bakkallar Odası Başkanı Cengiz Üstün, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Bu bayramda gıda alışverişini, içeceğini, elbiseni, ayakkabını, bayram şekerini kısaca bayramlık tüm ihtiyaçlarımızı yerel esnaflarımızdan yapalım paramız şehrimizde kalsın. Şehrimiz kazansın..."