Bungalov evlerin tamamlandığı projede çevre düzenlemesi ve yol gibi çalışmalar ise devam ediyor. Daha yeşil Afyonkarahisar hedefi ile yapılan yatırım, şehrin gözdesi olacak.

Afyonkarahisar Belediyesi, 500 bin metrekare alan üzerine Türkiye’nin nadir kros ve kondisyon merkezi haline gelecek Saraydüzü Kamp Merkezini Afyonkarahisar’a kazandırıyor. Gözlem kulesi, kır kahvesi, çocuk oyun alanları, yöresel ürünler satış yeri, otopark, spor salonu, futbol ve basketbol Sahaları, yürüyüş yolları, 30 bungalov ev, kamelya, ibadethane, kır lokantaları ve kır kahvesi gibi üniteler yer alacak. Spor Şehri Afyonkarahisar her yıl yüzlerce spor kulübünü kentte ağırlarken bu yatırım ile birlikte sporcular doğa ile iç içe bir ortamda antrenman çalışmalarını yapabilecek. Sosyal hayata da katkı sunacak proje aynı zamanda yerli ve yabancı misafirlerin konaklayabileceği, keyifli vakit geçirebileceği bir yer olacak.

ZEYBEK BAŞKAN VE ULUÇAY’DAN İNCELEME GEZİSİ

Kış Lastiği Uygulaması 1 Aralık’ta Başlıyor Kış Lastiği Uygulaması 1 Aralık’ta Başlıyor

Kısa zamanda hizmete açılacak merkezde Başkan Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Fatih Okyar, AK Parti Sinanpaşa İlçe Başkanı Nuri Köse ve Başkan Yardımcımız Süleyman Karakuş ile birlikte incelemelerde bulundu. Saha incelemesinde bulunan Başkan Zeybek ve Uluçay çalışanlar ile birlikte hatıra fotoğrafı çekindi, kolaylıklar diledi. Konuya ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan; “AK Parti İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay ve teşkilat mensuplarımızla birlikte yatırımlarımız arasında yer alan Saraydüzü Kamp Merkezinde devam eden çalışmaları yerinde inceledik. En yakın zamanda halkımızın hizmetine açacağımız kamp merkezimiz başta gençlerimiz olmak üzere her yaştan hemşehrimize hitap edecek. Şehrimize hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi. >>MEVLÜT TINAS