Zafer Partisi'nden Operasyonlar İle İlgili Açıklama

Zafer Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından Afyon’da yapılan IŞİD operasyonu ile ilgili bir basın açıklaması yapıldı. 

Başta emniyet mensuplarımıza teşekkür eder ve çalışmalarında başarılar dileriz; onların başarısı, milletimizin güvenliğidir. Zafer Partisi olarak, kurulduğumuz günden bu yana sığınmacılara ve selefi terörüne karşı politikalar geliştiren ve Türkiye içerisindeki faaliyetlerin hızla arttığını gören tek partiyiz. Ve kaygılarımızda ne kadar haklı olduğumuzu da yapılan operasyonlar ortaya koymaktadır. Görünmektedir ki selefi cihatçı terör, önümüzdeki dönemde ülkemize yönelik saldırılarını artırarak devam ettirecektir.

Biz kamuoyuna, Yesevi zırhı politikamız gereği bildiririz ki:

Afyonkarahisar'da trafik kazası: 6 yaralı Afyonkarahisar'da trafik kazası: 6 yaralı

Selefi cihatçı terör ile mücadele, dış istihbarat, iç istihbarat ve polis istihbaratı arasında yapılmalıdır. Güvenlik ve istihbarat servislerimizi yeniden yapılandırarak, personel sayısını ve kalitesini yükseltmelidir. Sadece eylem önleyici anlayıştan öte, örgütlerin sosyal tabanlarının gelişmesini engelleyici bir anlayışa geçilmelidir. Selefi cihatçı terör, ülke sınırlarımız dışında tutulurken, diğer yandan yurt dışında da etkili bir mücadele hedeflenmelidir.