31 Mart yerel seçimler öncesi Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ile birlikte EPDK’yı ziyaret eden Sülümenli Belediye Başkanı Hüseyin Varol, doğalgazın kasabaya kazandırılması konusunda yatırım sözünü almıştı. Geçtiğimiz günlerde Sülümenli Belediyesini ziyaret eden Milletvekili Taytak, doğalgaz yatırımının hızlanması noktası yetkili mercileri aramasının ardından bugün itibariyle doğalgaz boru hattı döşeme çalışmaları başladı.

Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programının 15. Etap Sonuçları Açıklandı Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programının 15. Etap Sonuçları Açıklandı

KURBAN KESİMİYLE İLK KAZMA VURULDU

Sülümenli Kasabasına doğalgaz boru hattı döşenmesiyle ilgili ilk kazmanın vurulduğunu söyleyen Başkan Varol, kurban keserek, bu mutluluğu belde halkı ile beraber yaşadı. Başkan Varol, “Seçim öncesi verdiğimiz doğalgaz yatırımı sözünü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kasabamızın yıllardır beklediği bu hizmeti nihayet hayata geçiriyoruz. Doğalgaz hat döşeme çalışmalarımızı kısa zamanda bitirmeyi hedefliyoruz. Bu süreçte bizlere destek olan ve katkı sağlayan Milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey’e kasaba halkımız adına şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.