Yavuz Selim İlkokulu öğrencisi Damla, sınıf başkanlığını kazanmak için arkadaşlarına “seçilirsem Belediye Başkan Mehmet Zeybek’i sınıfımızda misafir edeceğim” vaadinde bulundu. Başkanlık seçimini kazanan Damla’nın sözü ise yerine geldi. Başkan Mehmet Zeybek, Sınıf Başkanı olan Damla’yı tebrik etmek için ziyarette bulundu. Okul öğrencileri ve idareciler tarafından coşku ile karşılanan Başkan Damla ve arkadaşları ile sınıflarında buluştu.

Karataş, Dünya Şoförler Gününü Kutladı Karataş, Dünya Şoförler Gününü Kutladı

“DAMLA KIZIMIZIN VAADİNE KONU OLMAK MUTLU ETTİ”

İlk olarak sınıf başkanı seçilen minik Damla’yı tebrik eden Zeybek Başkan, "Hepinizi çok seviyorum. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Bizler de sizlerin geleceği için çok çalışıyoruz. Damla’nın bu talebi bizlere tebessüm ettirdi. Sınıf Başkanı seçilmek için vaat veren Damla’nın isteğini yerine getirdik, sözünü tutmasına vesile olduk. Damla’yı tebrik ediyorum. Sizler ile buluşmak bizi çok mutlu etti" dedi. Sınıf başkanı Damla ve arkadaşları günün anısına yazdıkları mektubu ve çiçeği Başkana takdim etti.

BAŞKAN ZEYBEK, ÇOCUKLARIN GÖZDE BAŞKANI

Başkan Mehmet Zeybek, ziyareti sonunda öğrencilere Belediyemizin hazırlamış olduğu kırtasiye materyallerini hediye etti. Öğrencilerin bol bol Başkana sarıldığı ve alkışladığı anlar ardından hatıra fotoğrafları çekilmesi ile ziyaret son buldu. >>KADER KAYA