İlkokulda Velilere Kitap Okuma Yarışma


İlkokul Müdürü İsa Urhanoğlu önderliğinde yürütülen başarılı  çalışmalardan biri olan, velilere yönelik kitap okuma yarışması sınavı  gerçekleştirildi.  

Kaybolan köpek bulundu Kaybolan köpek bulundu


Kitap okuma yarışması için belirlenen ve Haluk Yavuzer’e ait olan Çocuk Eğitimi El Kitabı kapsamında hazırlanan sınava yönelik ilgi büyüktü. Urhanoğlu ; “çocuk eğitimi açısından  başucu kitabı niteliğinde olan ve velilerimiz için yol gösterici bir rehber olabileceğini düşündüğümüz “Çocuk Eğitimi-El Kitabı” ile aile tutumları üzerinde olumlu bir etki yaratmayı hedefliyoruz” dedi.  


Sözlerine şöyle devam etti: “geleceğin aydınlık yüzü olan öğrencilerimiz için faydalı sonuçlarının olmasını temenni ediyoruz. Aynı zamanda kitap okuma etkinliğinde görev alan meslektaşlarım başta olmak üzere etkinliğe katılım gösteren tüm velilerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.


Şehit Murat Saraç İlkokulu Müdürü İsa Urhanoğlu; sınava katılan velilerin sınav sonuçlarını aday numaraları ile birlikte okul web sitesinden  öğrenebileceklerini belirtirken, sınav sonucuna göre ilk üç velinin de okul yönetimi tarafından ödüllendirileceğini bildirdi.