SANDIKLI'NIN MHP'Lİ KADIN ADAYI DUR DURAK BİLMİYOR

     Afyonkarahisar’da Milliyetçi Hareket  Partisi nin tek kadın adayı olan, Sandıklı Belediye Başkan adayı  olan Melek YAVUZ,  çalışmalarını Sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek sürdürdü.

                Sandıklı Belediye Başkan adayı YAVUZ’ un, Sandıklı Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi  Başkanı  Mevlüt ÖZÇINAR’la başlayan ziyaretleri,  Sebzeciler odası ve Yeni Esnaf Kefalet  Kredi kooperatifi Başkanı Ali ÇİÇEK  ile devam etti.  Ziyaretlerini Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı  Bekir ÇETİN, Sandıklı Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanı İbrahim OCAK, Sandıklı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı  Ahmet ERDEM,  Sandıklı Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet ÖZTOP ve Sandıklı Ticaret Borsası Başkanı Hasan TOY ile tamamladı.

Başkan Köksal'ın İlk İcraatı Suya İndirim Başkan Köksal'ın İlk İcraatı Suya İndirim

                Oda yöneticilerinin de hazır bulunduğu ziyaretlerde sıcak ilgiyle karşılanan Melek YAVUZ ; Bizim Belediyeciliğimizde ben yaptım oldu anlayışı olmayacaktır. Bizim Belediyeciliğimiz Sivil Toplum Kuruluşlarının da içinde olduğu istişarelere dayalı, katılımcı temeller üzerine, ayırmadan ayrışmadan  anlayışı hakim olacaktır. Dedi.

                Oda Başkanları da ziyaretten duydukları memnuniyeti  dile getirerek, Milliyetçi Hareket Partisi heyetine teşekkür edip,  Melek YAVUZ’a başarılar dilediler.