Afyonkarahisar AK Parti’de ilçe ve belde belediye başkanlarına yönelik listeler açıklandı. Açıklanan listelerde Sandıklı’da görev değişikliğine gidildi. Mevcut Başkan Mustafa Çöl 2024 yerel seçimlerine aday gösterilmedi. AK Parti’den aday gösterilmeyen Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl partisine ve vatandaşlarına teşekkür ederek 31 Mart seçimlerinde AK Partiyi temsil edecek Adnan Öztaş’a başarılar diledi.

İl Başkanı Menteş'ten Coşkulu Kalabalığa Teşekkür İl Başkanı Menteş'ten Coşkulu Kalabalığa Teşekkür

Başkan Çöl açıklamasında; “Kıymetli Hemşehrilerim;

2014 yılında sizlerin teveccühü ve Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri ve tensibi ile başlamış olduğum Sandıklı Belediye Başkanlığı görevimi 10 yıllık süreçte elimden geldiği gücümün yettiği kadarı ile yapmaya çalıştım. 10 yıllık süreçte her daim desteklerini esirgemeyen başta aileme, meclis üyelerime, teşkilatımıza, minnettar olduğum siz kıymetli Sandıklı’lı hemşehrilerime ve yaptığımız her projede fedakarca çalışan kıymetli personellerime şükranlarımı sunuyorum. Kalıcı eserler bırakmak gelecek nesillere güzel miraslar hediye etmek için gece gündüz demeden çalıştık.

Cumhurbaşkanımız ve Genel başkanımızın Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri ile 2024 seçimleri için partimizden aday gösterilen arkadaşımız Adnan Öztaş ‘a başarılar diliyorum. İnşallah bundan sonra kadim ilçemize daha güzel hizmetler yapılır ve hep beraber kullanmak nasip olur. ‘’ ifadelerine yer verdi.