Saadet Partisi Belediye Başkan Adayını Açıklıyor!

Saadet Partisi “Afyonkarahisar’da Daha İyi Bir Yaşam Mümkün” mottosuyla Belediye Başkan Adayını açıklayacak.

7 Şubat Çarşamba saat 17.30’da İl Başkanlığında açıklanacağı ifade edilen Aday Tanıtım Programının partililerin ve vatandaşların yoğun katılımıyla, coşku ve heyecanla gerçekleştirileceği paylaşıldı.

Saadet Partisi Tanıtım-Medya Başkanlığı tarafından Seçim kampanya sürecine dair alanında uzman kişilerle istişare edilerek yaklaşık 2 aydır çalışma yapıldığı, toplumun her kesimine dokunacak, Afyonkarahisar’ın temel sorunlarının kökünden çözümlerine yönelik projelerin planlandığı açıklandı.

BAŞKA ADAYI ULUÇAY,  AFYONKARAHİSAR’I SAĞLIK TURİZM BÖLGESİ YAPACAĞIZ BAŞKA ADAYI ULUÇAY, AFYONKARAHİSAR’I SAĞLIK TURİZM BÖLGESİ YAPACAĞIZ

Açıklama şu şekilde;
“Biz Saadet Partisi olarak, Afyonkarahisar’daki seçim kampanyamızda ötekine, berikine değil insanımıza odaklanıyoruz. Şehrimizin problemlerinin çözümüne odaklanıyoruz. Biz güçlü adayımız ve ekibiyle, insanımızın beklentilerini karşılayacak projelerimizle Afyonkarahisar’da Belediye Başkanlığını kazanarak şehrimize hizmet edeceğiz.

Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızı, Afyonkarahisar sevdalılarını 7 Şubat Çarşamba saat 17.30’da İş Başkanlığımızda gerçekleşecek olan aday tanıtım toplantımıza davet ediyoruz.”