İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Avukat Hakan Şeref Olgun, Milletvekili Adayı Sebahat Demircigediği, İhsaniye İlçe Başkanı Necmi Demiralay ile İhsaniye ilçe merkez ve Döğer Beldesinde esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Ceketini çıkarıp kolları sıvayan Olgun, vatandaşların derdini en çok kendisinin anladığını ve çözümün ise İYİ Parti iktidarında olduğunu söyledi.

ESNAFTAN OLGUN’A YAKIN İLGİ

İhsaniye ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunan Olgun, ilçe esnafı tarafından yakın ilgiyle karşılandı. Esnafın sıkıntılarını dinleyen İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Avukat Hakan Şeref Olgun, esnafın sıkıntılarını yakından bildiğini belirterek, küçük esnafın küçük vergi ödemesi için gerekli düzenlemelerin yapılacağını söyledi. Olgun; “Ülkemizde yaşanan vergi adaletsizliğin biran önce önüne geçilmesi lazım. Küçük esnafın kazancı zaten düşük ama diğer çok kazananlar ile aynı vergiye tabiler. Küçük esnafımızın küçük vergi vermesi için çalışacağım. Bu konuda İYİ Parti olarak düzenlemelerimiz olacak. Bu da iktidara gelmemizin ilk 100 gününde yapılacak işlerimiz arasında yer alıyor” dedi. Esnafın kendisine gösterdiği yakın ilgiye de teşekkür eden Olgun, İhsaniye’nin hak ettiği hizmeti İYİ Parti iktidarında alacağının altını çizdi.

SPORUN HER ALANINI DESTEKLİYORUZ

Gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durmaları spora yönlenmeleri için her türlü girişimin yapılacağını belirten Olgun; “Sporun her alanını destekliyoruz” dedi. Döğer beldesinde vatandaşla buluşan İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Avukat Hakan Şeref Olgun, Döğer Belediye Spor’u da ziyaret etti. Olgun, “Gençlerimiz bizim geleceğimiz. Bu ülke gençlerimizin omuzları üzerinde yükselecek. Gençlerimizin gelecek korkusu olmadan yaşamalarını ve sevdikleri işlerde çalışmalarını istiyoruz. Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak güzel şeyler yapmaları için gayret göstereceğiz. Spor da bu alanlardan sadece biri. Onun için sporun her alanını destekliyoruz. 21 yıldır iktidarda olan AK Parti köy gençlerinin isteği olan halı sahaları bile yapamamışlar. Geçler ülkemizin teminatı, gençlerin teminatı da İYİ Partidir” diye konuştu.

KARACAAHMET DUALARLA ANILDI

İhsaniye ziyaretleri kapsamında Karacahmet köyündeki Karaca Ahmet Şifa Merkezini de ziyaret eden Hakan Şeref Olgun, yıllardır bölgede şifa dağıtan Karaca Ahmet ve torunlarının kabrini ziyaret ederek dua etti. Karacaahmet köyünün yıllardır şifa dağıtım merkezi olduğuna dikkat çeken Olgun; “Geçmişte sağlık turizmi durumunda olan ilimiz, bu özelliğini yeniden kazanacaktır. Seydiler’de kuduz vakaları, Karacaahmet’ti psikiyatri vakaları, Gazlıgöl’de romatizmal hastalıkların iyileştirildiği bir sağlık merkezi durumunda olan ilimizin yeniden termal sağlık turizmine başkentlik yapması için gayret göstereceğim” şeklinde konuştu.