Dünya ve Avrupa şampiyonalarında dereceleri olan Taşoluk Belediyesi Spor Kulübünün milli güreşçileri; Fatma Yılmaz, Havva Konca, Duygu Gedik, Yağmur Karabacak ile Antrenör Yakup Yağcı ve beraberindeki heyet, MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ı Meclis’te ziyaret etti.

TAYTAK, “DÜNYA’DA VE AVRUPA’DA BAYRAĞIMIZI DALGALANDIRDILAR”

Dünya ve Avrupa Şampiyonasında elde ettikleri başarılarından dolayı milli sporcuları tebrik eden Milletvekili Taytak, Dünya’da ve Avrupa’da bayrağımızı dalgalandıran şampiyonlarla gurur duyduklarını söyledi. Taytak, “Taşoluk Belediye Spor Sporcularımız yine güzel bir başarıya imza attılar. Dünya ve Avrupa Şampiyonasında girmiş oldukları müsabakada milli güreşçilerimiz Fatma Yılmaz, Havva Konca, Duygu Gedik, Yağmur Karabacak yine bizi gururlandırmıştır. Afyonkarahisar’ın gururu oldunuz. Sizleri içtenlikle tebrik ediyorum. Sporcularımızın aileleri ve Antrenörü Yakup Yağcı başta olmak üzere emek veren herkese teşekkür ediyorum. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de sporcularımızın her daim destekçisi olmaya devam edeceğim” dedi.

SPORCULAR, “DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Milli güreşçiler ise kendilerine vermiş oldukları desteklerinden dolayı Milletvekili Taytak’a teşekkür ettiler. Sporcular, “Milletvekilimiz Sayın Mehmet Taytak daha öncesinden olduğu gibi bu müsabakalar öncesinde de bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Vekilimiz bizlere eşofman takımı ve spor malzemeleri konusunda destekleri olmuştur. Kendilerine desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dediler.

BOLVADİN ESNAF VE SANATKARLAR’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Milletvekili Taytak’a mecliste hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Bolvadin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Çürük, Başkan Yardımcısı İbrahim Sönmez, Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Gezgin, Denetim Kurulu Başkanı İbrahim Balcı ve Genel Sekreter Bekir Çetinoğlu Milletvekili Taytak'a Türkiye Büyük Millet Meclisinde  hayırlı   temennisinde bulundular. >>HÜDAYİ ACAR