Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, seçim çalışmalarına İhsaniye Bölgesinde devam etti. Taytak’a, İl Başkanı Ahmet Kahveci, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Doğan Şimşek, Sabri Duysak, İhsaniye İlçe Başkanı Mehmet Zeki Sargın ve İlçe yönetimi, Döğer Belediye Başkanı Mehmet Demirel, Kayıhan Belediye Başkanı Ömer Şahin, İhsaniye İGM Üyesi Hamit Çakır, Ülkü Ocakları Başkanı Oğuz Kağan Diler ve partililer eşlik etti.

İHSANİYELİ VATANDAŞLARDAN TAYTAK’A TAM DESTEK

Taytak ve MHP heyeti, yağan yağmura rağmen her gittiği beldede ve köyde yüzlerce vatandaş tarafından karşılandı. Döğer kasabasında Sarıcaova piknik alanında düzenlenen hıdırellez şenlikleri katılan Taytak, İhsaniyeliler tarafından ‘Bozkurt Taytak’ sloganları ile karşılandı. Piknik alanına katılan yüzlerce İhsaniyeli Milletvekili Taytak ile hem fotoğraf çekinde hemde 14 Mayıs’ta HDP ile ittifak yapan partilere izin veremeyeceklerini, oylarını ise Milliyetçi Hareket Partisi’ne vereceklerini ifade ettiler.  Taytak daha sonra Ayazini Köyünde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Yine Ayazini halkı Taytak’ı yağan yağmura rağmen yalnız bırakmadılar. Ayazini halkına seslenen Taytak, 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek istedi. İhsaniye ilçesine bağlı belde ve köy ziyaretlerini Kayıhan Kasabasında devam eden Taytak’ı, Kayıhanlılar coşkulu bir şekilde karşıladı.

KAHVECİ, “14 MAYIS’TA ZAFER CUMHUR İTTİFAKININ, MHP’NİN OLACAKTIR”

Kayıhanlılara seslenen MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci, “14 Mayıs tarihinde yapılacak olan seçimler öncesi seçim çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Bu suretçe, 18 ilçemizde, beldelerimizde ve köylerimizde milletvekili adaylarımız ve il teşkilatımız ile birlikte çalmadık kapı, girilmedik gönül bırakmıyoruz. 14 Mayıs’ta inşallah zafer Cumhur İttifakının olacak. Milliyetçi Hareket Partisi’nin olacaktır” dedi.

TAYTAK, “BU SEÇİMLER HİLAL İLE HAÇIN SAVAŞI, HAKLA BATILIN SAVAŞIDIR”

Milletvekili Taytak, “Türkiye 14 Mayıs’ta çok ciddi bir seçime gidiyor. Seçimler yaklaşırken şimdi batıda Fransa'da, Almanya'da, İngiltere'de bütün marka dergiler ve gazeteler Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bey'in seçimleri kaybetmesi ile ilgili manşetler atıyorlar. İşte bu yüzden arkadaşlar bu seçimler Hilal ile haçın savaşı, hakla batılın savaşıdır. Bundan 100 yıl önce atalarımız ülkemizi işgal eden yedi düvele karşı ellerinde süngü ile mücadele verdiler mi? Verdiler. Şehit oldular mı? Oldular. Bu toprakları bize emanet ettiler mi? Ettiler. Şimdi 2. yüzyıla giriyoruz. Türkiye’nin yeni yüzyılında bu toprakların emanetini biz yarınlarımıza taşımamız gerekiyor. 100 yıl önce ülkemizin bölünmesine müsaade etmedik, ancak bizim şimdiki durumumuz çok daha kolay sadece 14 Mayıs günü sandıklara gideceğiz. Oyumuzu kullanacağız ve sandıkları patlatacağız. Cumhurbaşkanımızı tekrar külliyede görevine devam etmesini destekleyeceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi’nin çok sayıda milletvekili ile mecliste olmasını destek vereceğiz. Amerika'nın uşaklarına müsaade etmeyeceğiz. 14 Mayıs'ta Milliyetçi Hareket Partisi'nin adayı belli kararı nettir. Milliyetçi Hareket Partisi olarak Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beydir, kendisine destek verecek miyiz? Evet. Aynı şekilde denge ve denetleme yapmak üzere çok sayıda milletvekili ile Milliyetçi Hareket Partisine verecek miyiz? Evet. Vatan düşmanlarına, millet düşmanlarına, bayrak düşmanlarına, Amerika'nın uşaklarına, Avrupa Birliği uşaklarına ders verecek miyiz? Evet" dedi.