MHP'Lİ KÜÇÜKKURT "ÇÖZÜM BİZDEDİR" DEDİ

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, "Çözüm bizdedir" diyerek vaatlerini sıraladı. Partisinin aday tanıtım toplantısında konuşan Küçükkurt açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Milliyetçi Hareket Partisi’nin 55. yılında çıktığımız bu kutlu yolculukta Afyonkarahisar’ımızın hizmetine talibiz. Şahsıma güvenerek belediye başkan adaylığı görevini tevdi eden MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’ye, sayın Milletvekilimize ve Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Afyonkarahisar’ımız, günümüzden 8000 yıl geriye tarihlenen geçmişi, Kutalmışoğlu Süleyman Şah’tan bugüne taşıdığı Türk-İslam mührü,

Türkiye’yi birbirine bağlayan yolların kavşak noktası olmasından kaynaklı jeopolitik konumu,

doğal ve tarihi güzellikleriyle Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılının parlayan yıldızı, yükselen değeri, marka şehri olma hakkına sahiptir.

Bu kadar avantajına rağmen, yıllar yılı biriken sorunları artık kronikleşmiş, ihmaller yüzünden kabuğunu kıramamış, kırsalından verdiği göçler nedeniyle genel il nüfusu azalmış, yaşanabilirlik endeksinde gerilerde yer almış bir kent manzarasıyla karşı karşıyayız.

Bizler Afyonkarahisar’ımızda yeni nesil belediyecilik vizyonumuzla trafik sorununu, otopark sorununu ortadan kaldıracağız.

Her türlü afete karşı hazırlıklarımızı süratle tamamlayacağız.

Sağlık Bakanı Memişoğlu’na hayırlı olsun ziyareti Sağlık Bakanı Memişoğlu’na hayırlı olsun ziyareti

Çağdaş, kalkınmacı, katılımcı, şeffaf belediyecilik vizyonumuzla Afyonkarahisar’ımızı bir kültür ve turizm şehri haline getireceğiz.

MHP belediyeciliğinde Afyonkarahisar, insanların geçerken uğradığı değil; özellikle gezmek görmek için geldiği bir şehir haline gelecek.

Enerji politikalarımızla kaynaklarını değerlendiren, kendi enerjisini kendi üretebilen bir belediye ile tanışacağız.

 Atalarımızın mirası tarihi Afyon’u gelecek nesillere sapasağlam devredebilmek adına koruyucu ve geliştirici restorasyon politikaları uygulayacağız.

Sosyal donatı alanı kavramını çay bahçesi vizyonsuzluğunun ötesine taşıyacağız.

Mahallelerimizin can damarları, ocak başları haline getireceğimiz mekanlar olarak tasarladığımız “Kent Konakları” projemizle her yaştan kadın erkek tüm hemşehrilerimizin sosyalleşme, eğlence, spor ve eğitim ihtiyacını karşılayacağız.

 İmar düzenlemelerinde bilimsel verilerin rehberliğinde adaletten asla ayrılmayacağız.

Toplamda 6000 konutluk arsa üretip bu arsaları dar gelirli hemşehrilerimizin konut sahibi olabilmesi için kullanacağız. İstihdam projelerimizle hem şehrimizde işsiz bırakmayacağız, hem de Afyonkarahisar’ı göç alır hale getireceğiz.

Bizim belediyeciliğimizde Afyonkarahisar, havasıyla, suyuyla, yeşil alanlarıyla örnek bir şehir haline gelecek.

Bizim belediyeciliğimizde Afyonkarahisar, sabahları insanların arı gibi işlerine koştuğu bereketli bir üretim şehri olacak.

Bizim belediyeciliğimizde Afyonkarahisar, hizmet kovalayan, yazın-kışın kuyruklarda bekleyen insanların değil, hizmeti mahallesinde, kendi muhitinde alan insanların şehri olacak.

Bizim belediyeciliğimizde Afyonkarahisar, sadece insanlarının değil, sokak hayvanlarının bile mutlu olduğu bir huzur şehri olacak.

Bizi biz yapan değerlerden uzaklaşmadan, ortak geçmişimizi birlikte geleceğe taşıtacağız.

Bu şehrin her mahallesini, her sokağını bilirim.

Elbette ki sorunlarını en iyi bilenlerden birisiyim.

Trafik sorununun çözümü bizdedir. İşsizliğin, konut sıkıntısının, yoksulluğun, çiftçimizin pazar sıkıntısının çözümü bizdedir.

Siyasi hırslarla çözümsüzlüğe itilen kentsel dönüşümün çözümü bizdedir. Bu şehri tanıyoruz.

Bu şehri biliyoruz. Bu şehri seviyoruz. Bu şehrin insanlarını seviyoruz. Afyonkarahisar’da yaşayan her bir yurttaşımıza gönlümüzde yüreğimizde yer vereceğiz. Her bir yurttaşımızı Mete Han’dan bugüne gelen Türk devlet geleneğinin, Milliyetçi Hareket Partisi’nin 55 yıldır takip edegeldiği “Önce Ülkem ve Milletim” anlayışının ve Yüce Yaradan’ın bizlere emaneti olarak göreceğiz.

Emanete asla ihanet etmeyeceğiz.

Hedefimiz “Dik baş, tok karın, mutlu yarın”dır.

Bu hedefe ulaşmak için projelerimiz hazırdır. Ekibimiz hazırdır.

Bu kutlu hedefte bizimle yürüyen, bize inanan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Hepinizi saygıyla selamlıyor, Allah’a emanet ediyorum."