MHP'de miting havasında açılışlar 

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Bolvadin, Çay, Sultandağı ilçelerinde ve beldelerinde seçim koordinasyon merkezlerinin açılışlarını gerçekleştirdi. 

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Teşkilatına bağlı Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı coşkuyla gerçekleştirildi. Bolvadin, Çay, Sultandağı ilçelerinde ve beldelerinde seçim koordinasyon merkezlerinin açılışlarına MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Ahmet Kahveci ve yönetimi partililer ve vatandaşlar katıldı.

Bolvadin’de düzenlenen seçim koordinasyon merkezinin açılışında konuşan MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Gittiğinde geldiğinde başka ilçelerden, başka illerden güzellikler görüp gelip dizlerine vuran Bolvadinli hemşerilerim bugün artık zincirleri kırmanın başlangıcı olarak kabul edin. Bugün burada seçim koordinasyon merkezimizi açacağız. Her projemiz ayağı yere basan, gerçek ve gerçekleştirilebilecek projedir. Bu söylediklerimin tamamı ilk 30 günde çözülecek olanlar. Onlar Milliyetçi Hareket Partisi’nin belediye başkanlığına çok kolay gelir” dedi.

TAYTAK, “DİK BAŞ, TOK KARIN VE MUTLU YARIN”
Adaletli olacaklarını, adil olacaklarını ve belediye başkanı olduklarında bütün Bolvadin’in belediye başkanı olacaklarını söyleyen Milletvekili Taytak, “Çarşı merkezindeki arkadaşlar arayarak telefon açtılar. Buradan geçilmez hale geldi.  Kimine 3 lira kimine 1 lira bunlar artık olmayacak. Adaletle yürüyeceğiz. Bu millete söz verdik bu meydanlarda vermeye devam edeceğiz ama sözümüzden dönmeyeceğiz. Bolvadinli dik baş, tok karın ve mutlu yarın olarak kalacak” ifadelerini kullandı. 

TAYTAK, "BAŞKANIMIZ HERKESİ DİNLEYECEK"
 
Dişli kasabasında Emirdağ’da fabrika olduğunu fakat Bolvadin’de olmadığını belirten Milletvekili Taytak, “Fabrika hazır, OSB var ama bakılıyor mu? Bakılmıyor. Yol yapılıyor mu? Yapılmıyor. Belediye bizde olmamasına rağmen pek çok konuyu burada çözdük. O gördüğünüz Organize Sanayi Bölgesi’nin tabelasını zorla yazdırdık. Artık onlar bitecek, belediye başkanımız buradan yürüyecek, buradan geçecek, esnafı dinleyecek, mahallede yürüyecek mahalledeki komşumuzu dinleyecek başkalarının düşman gibi baktığı muhtarlarımızı dinleyecek. Dinleyecek ki oranın ne sıkıntısı var ne yapılması gerekiyor o yerine getirecek” dedi. 

Yargıtay’dan 16 milyon emekliyi ilgilendiren emsal karar Yargıtay’dan 16 milyon emekliyi ilgilendiren emsal karar

DESTEKLER TAYTAK’TAN 
Bolvadin Seçim Koordinasyon Merkezi’nde konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Kahveci, “Belediye başkanımızın projelerini yapabilmesi için bir tane kendisi hazırlayacağı bütçesinden belediye bütçesi, bir diğeri de gereksinim duyduğunda merkezi hükümetten alacağı destekler. Kendisi uzun zamandır İl Genel Meclis üyeliği yapmaktadır. Devlette işlerin nasıl yürüdüğünü, yatırımların nasıl yapıldığını bilmektedir. Diğer taraftan merkezi hükümetten alacağı desteklerin ise Milletvekilimiz Mehmet Taytak bey tarafından yerine getirileceğine hepiniz emin olabilirsiniz.18 adet Milliyetçi Hareket Partisi belediyesinin hiçbir AK Partili veya diğer belediyelerden hiçbir eksik hizmeti kalmamıştır” dedi. 

AYNACI, "BAŞKA ŞEHİRDE ÇALIŞMAYACAKLAR"

Açılışta konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Bolvadin Belediye Başkan Adayı Derviş Aynacı ise, “Bugün Bolvadin’deyiz, yarında Bolvadin’de olacağız bizim başka gidecek kapımız yok. Ben içinizden biriyim. Bolvadin gençlerimiz için iş istihdamı diyoruz, iş olmazsa hiçbir şey yapamayız. Karnımız doymazsa hiçbir işin önemi yok bizim için. Gençlerimiz geliyorlar biz neden iş için Emirdağ’a gidiyoruz diyorlar. Size buradan söz veriyorum, hiçbir işçimizi, hiçbir kardeşimizi, hiçbir vatandaşımızı başka şehirlerde çalışmaya mahkum etmeyeceğiz” dedi. 

AYNACI, "ARKAMIZDA VEKİLİMİZ VAR"

Memlekette işsizlik yok, memlekette iş beğenmeme durumu var diyenlere yanıt veren Aynacı, “Memlekette  iş beğenmeme durumu varda neden benim vatandaşım sabah saat 5:30’da buradan otobüsle komşu ilçelere gidiyor? Böyle bir şey olamaz. Biz fabrikaları getireceğiz, şuanda görmüş olduğunuz 3 tane fabrika var. Bizim gücümüz milletimizden. Biz MHP olarak Cumhur İttifakının en güçlü ortağıyız. Ve bizim yanımızdan, içimizden birisi kendimizden biri Milletvekilimiz Taytak var. Yıllardır yapılamayan Çay-Bolvadin yolunu vekilimiz tamamladı. Hastane projesinde 300 trilyonluk yatırım yaptı. Kendisinden belediyeye geldiğimiz zaman her noktada hizmet alacağız, her zaman arkamızı dayayacağımız bir abimiz, bir vekilimiz var” diye konuştu. 

AYNACI, "KAPLICA İÇİN SÖZ VERİYORUM"

Aynacı, “Kaplıcamızın sıcak suyundan faydalanarak topraksız tarım yapacağız. Topraksız tarım ülkemizin geleceği. Sandıklı Belediyesi Türkiye’nin %42 domatesini sağlıyor. Neden biz yapmayalım? Kaplıcaya neden gidemiyoruz? Kaplıca için buradan sizlere söz veriyorum, Bolvadin kimliğini gösteren herkes %50 indirimle girecek oraya. Hiçbir işçimize kem gözle bakmayacağız, bütün işçilerimiz başımzın tacıdır. Asgari ücrete mahkum etmeyeceğiz” dedi. Milletvekili Taytak daha sonra Sultandağı, Çay ilçe ve beldelerinde seçim koordinasyon merkezinin açılışını yaptı. Miting havasında açılışlar yapıldı.