Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, 31 Mart yerel seçimleri öncesi Belediye Başkan adayı olarak saha çalışmalarını sürdürüyor. Karşıyaka Mahallesi’nde bir dizi ziyaret gerçekleştiren Köksal, daha sonra Karşıyaka Mahallesi’nde pazar yerini ziyaret etti. Başkan adayı Köksal, Afyonkarahisar’ın her yerine eşit hizmet sunacağının sözünü vererek esnaf ve vatandaşın taleplerini dinledi.

AFYONKARAHİSAR’IN HUZUR VE ADALETE KAVUŞMASINA AZ KALDI

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU ATSO’DA İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU ATSO’DA İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI

Köksal’a Karşıyaka Mahallesi’ndeki ziyaretlerinde CHP Afyonkarahisar Merkez ilçe Başkanı Büşra Dişçioğlu Çetinöz de eşlik etti. Esnafın ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Köksal, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmadı. Köksal, Pazar yerindeki ziyaret turunun ardından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Karşıyaka’da ulaşım, imar ve altyapı ile ilgili sorunları çözeceğiz. Pazar yerini esnafın ve vatandaşın rahatlıkla alışveriş ve ticaretini yapabileceği, kış aylarında üşümeyeceği şekilde yapılandıracağız. Mahalle ve semtlerde ayrım yapmadan hizmet edeceğiz. Verdiğim tüm sözlerin arkasındayım. Esnaf abilerim, ablalarım, kardeşlerim bana güveniyor. Bu güveni boşa çıkarmamak için gece gündüz çalışacağım. Afyonkarahisar’ın huzur ve adalete kavuşmasına az kaldı.”