"EYVAH YİNE KARIŞTI" EN İYİ KOMEDİ OYUNU SEÇİLDİ "EYVAH YİNE KARIŞTI" EN İYİ KOMEDİ OYUNU SEÇİLDİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar milletvekili olarak TBMM'de Afyonkarahisar'ı temsil ederken 31 Mart yerel seçimlerinde belediye başkanı seçilen Av. Burcu Köksal, kendi ekibini oluşturmaya başladı. 

Afyonkarahisar Belediyesi’nin yeni Belediye Başkan Yardımcısı olarak Ömer Yıldız atandı.  Bu sabah Belediye’deki yeni görevine başlayan Ömer Yıldız, Sultandağı ilçesinin Dereçine Belediyesi’nde geçen dönem CHP’den seçilerek 2 dönem Dereçine Belde Belediye Başkanlığı görevinde bulunmuştu.

Ömer Yıldız 1968 Yılında doğdu. Denizli Eğitim Yüksek Okulunu bitirdikten sonra öğretmenlik yaptı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü ve Okul Müdürlüğü gibi yöneticilik görevlerinde bulundu. Tarımsal amaçlı kooperatiflerde başkanlık ve yöneticilik yaptı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Afyonkarahisar Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü’ne ise Şehriban Öncel atandı. Şehriban Öncel’in yarın görevini devralacağı öğrenildi. Şehriban Öncel Milletvekilliği döneminde de Burcu Köksal’ın özel danışmanlığını yapıyordu.

Belediye Başkanı Burcu Köksal’ın ekibindeki  diğer isim ise Erkan Uysal oldu. Başkan Yardımcısı Uysal’ın daha önce Afyonkarahisar Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nde inşaat teknikeri olarak başarılı çalışmalara imza attığı öğrenildi.