Yoğun tebrik ziyaretlerinin ardından saha ziyaretlerine başlayan Belediye Başkanı Av. Burcu Köksal, belediyenin dış birimlerinde incelemelerde bulunuyor. Başkan Köksal'ın, ilk ziyaret durağı Park ve Bahçeler Müdürlüğü oldu.

Mesai arkadaşlarının yoğun sevgisi ve teveccühü ile karşılanan Başkan Burcu Köksal, öğle yemeğini de çalışma arkadaşları ile birlikte yedi, müdürlük bünyesindeki işleyiş ve çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

ÇALIŞANLARIMIZIN FİKİRLERİNİ ÖNEMSİYORUZ

Çalışanların fikirlerini önemsediğini belirten Belediye Başkanı Köksal, ‘ailem’ diye nitelendirdiği mesai arkadaşlarıyla birlik ve beraberlik içinde Afyonkarahisar için çok iyi hizmetler yapmayı hedeflediğini söyledi.

AKÜ ve AFSÜ’de Azerbaycan kültürü tanıtıldı AKÜ ve AFSÜ’de Azerbaycan kültürü tanıtıldı

Afyonkarahisar’ı güzelleştirmek, kent estetiği oluşturmak kapsamında gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı ekipleri tebrik eden Başkan Köksal, Belediyenin tüm birimleri ile şehrimize hizmet edeceklerini ifade etti. Başkan Burcu Köksal’ın bir sonraki incelemesi şehrimizin muhtelif alanlarında vatandaşların beğenisine sunulan kamelyalar, banklar, piknik masaları, saksı vb. birçok ürünün üretildiği atölye oldu. Buradaki iş ve işleyişle ilgili bilgi alan Başkan Köksal, personeliyle hatıra fotoğrafları çekildi.

HAYVAN BAKIMEVİ ZİYARETİ

Yoğun çalışma temposu kapsamında saha incelemesi yapan Başkan Köksal'ın son ziyareti ise Veteriner İşleri Müdürlüğü bünyesinde bulunan Geçici Hayvan Bakımevi oldu. Belediye Başkanı Burcu Köksal, can dostlarımıza yönelik pek çok imkân sunan barınakta incelemede bulundu, ekiplerden bilgi aldı. Hayvan Barınağında bulunan can dostlarımızın daha iyi imkânlarda yaşam sürdürebilmeleri adına fiziki koşulların iyileştirileceğini belirten Başkan Köksal, Afyonkarahisar’da tüm canlıların yaşam haklarına saygı duyduklarını vurguladı. Başkan Köksal, halkımızın da taleplerinin dikkate alınarak bu alanda işlevsel adımlar atacağının mesajını verdi.