Başkan Gökçe’ye yeni görevinde hayırlı olsun dilek ve temennilerini ileten heyet, AFKEYDER olarak İhsaniye bölgesinde, Afyonkarahisar Kültür ve Edebiyat Yazarları Derneği olarak, bir etkinlik ve aktivite yapacaklarını ifadelendirdi.

Başkan Gökçe, İhsaniye’de yapılacak kültür etkinliğine, söz konusu ihsaniye ise, her zaman detek olacağını ifade ederek, İhsaniye Bölgesinde bulunan Türbelerin ve Allah dostlarının öenmine değinerek, bu bölgede yaşamış ve insanlara faydalı olmuş özellikle Karacaahmet  Sultan türbesinin derlenip toparlanmasını çok arzuladığını , söz konusu türbenin yakınlarına ya da uygun olan bir yere  dışardan ziyaret amaçlı gelen vatandaşlar için, misafirhane tarzında bir oluşumun gerekliliğini ifadelendirdi.

Yine, diğer türbelerin de İhsaniye belediyesi olarak, derlenip toparlanması konusunda da elinden geleni yapacaklarını ifade eden Başkan Gökçe, İhsaniye'nin tanıtımı anlamında, bu tarz konuların son derece önemli olduğunu ifade ederek, İhsaniye’de gerekenin yapılacağını söyledi. Ziyaret heyeti de İhsaniye’nin tarihi, turizmi, kültürü geleneği ve göreneği itibari ile geniş bir şekilde tanıtılması yönünde Başkan Gökçe ile istişarede bulundu.

Polis, tefecilikle 25 milyonluk vurgun yapan 9 kişiyi yakaladı Polis, tefecilikle 25 milyonluk vurgun yapan 9 kişiyi yakaladı

Başkan Gökçe konu ile ilgili gerekli çalışmaların kısa zamanda yapılacağını ifade etti. Başkan Gökçe ziyarettenduyduğu memnuniyeti de ifade ederek, Afyonkarahisar Kültür ve Edebiyat Yazarları Derneği yönetimine teşekkür etti.

Ziyarete Kültür ve Edebiyat Yazarları derneğinden, Araştırmacı Yazar Ahmet Kaplan, Gazeteci Yazar İsmail Ögeday, Araştırmacı Yazar Ramis Başpunar, Yazar Şaban Korkmaz ve Ramazan Öner katıldı. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdirildi.