YURDUNUSEVEN İSTEDİ BAŞKAN ADAYI SÖZ VERDİ YURDUNUSEVEN İSTEDİ BAŞKAN ADAYI SÖZ VERDİ

İYİ Parti'nin Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, seçim çalışmalarına hareketli bir başlangıç yaptı. Hava şehitliği ziyaretin ardından, kentin ticaret merkezlerinden Ambaryolu Caddesi'nde esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek sahada yerini aldı.

Yağcı, yoğun geçen saha çalışmalarında esnafın yanında olduklarını hissettirerek, onların derdini dinledi ve çözüm yolları üzerinde istişarede bulundu. Başkan adayı, "Sizin sesiniz bizim için rehber olacak. Eğer fırsat verilirse Afyonkarahisar'ı hep birlikte idare edeceğiz," dedi.

Seçim yarışında güçlü bir duruş sergileyen Yağcı, daha iyi bir Afyonkarahisar için attığı adımlarda esnafın desteğini arkasına aldı. Bütün taleplerin değerlendirileceğini vurgulayan Yağcı, yerel ticaretin can damarı olan esnafın refahının, şehrin refahı için hayati önem taşıdığını belirtti. "Esnaf sağlam olmadan, ekonomi sağlam olmaz. Beraber hareket ederek başaracağız," diyerek sözlerine devam etti.

Esnaf ziyaretlerinin sıcak ve yoğun bir ilgiyle karşılanması, Yağcı'nın seçim kampanyasına olan ilginin güçlü bir göstergesi oldu. İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu'nun da destek verdiği Yağcı, Afyonkarahisar'ın geleceği için umutlu bir mesajla esnafı selamladı.