Belediye Başkanı Derviş Aynacı, etkinliklerin tamamına tam destek veren, belediyenin bütçesinden harcama yapılmadan bu organizasyonların yapılmasını sağlayan hayırseverlere teşekkür etti.

Afyonkarahisar'da Bilim Fuarında 14 proje sergilendi Afyonkarahisar'da Bilim Fuarında 14 proje sergilendi

Bolvadin İlçesinde düzenlenen Hıdırellez Şenlikleri coşkuyla kutlandı. 2 gün boyunca süren etkinler dolu dolu geçti. Etkinler kapsamında şiir dinletileri, yarışmalar, halk oyunları gösterileri ve ünlü sanatçı Hüseyin Kağıt'ın muhteşem konseri yer aldı.

“BELEDİYE BÜTÇESİNDEN HARCAMA YAPILMAMIŞTIR”

Programda konuşma yapan Belediye Başkanı Derviş Aynacı, halkla bir araya gelmenin ve bu güzel atmosferde buluşmanın kendilerini mutlu ettiğini ifade etti. Başkan Aynacı, “Hıdırellez Şenliklerini her yıl devam ettireceğiz. Baharın gelişini en güzel şekilde kutlayacağız. Aynı zamanda yaz aylarında Kaymak Festivali düzenleyerek, güzel etkinlikler düzenlemeyi planlıyoruz. Hıdırellez Şenlikleri kapsamında düzenlenen etkinlikler belediyemizin bütçesinden harcama yapılmadan hayırsever vatandaşlarımızın desteği ile yapılmıştır. Buradan şenliklerimize destek veren hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. İlerleyen günlerde Bolvadinlilerle birlikte güzel etkinliklere imza atacağız. Bu coşkulu etkinlikte bir araya gelerek baharı kutlayan Bolvadin halkı ve katkı sağlayan herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi.