Sporun birçok alanında yaptığı muhteşem tesislerle Türkiye’de adından söz ettiren Afyonkarahisar, bu kez de Hentbol –U15 Milli Takımının kamp merkezi oldu.

Afyonkarahisar Spor Lisesi’nden Şampiyonluk Kupası Afyonkarahisar Spor Lisesi’nden Şampiyonluk Kupası

40 kişilik sporcu ekibi ve 10 kişilik teknik heyetten oluşan Milli Takım, bir hafta boyunca antrenmanlarını Necmettin Erbakan Spor Salonunda yapacak.  

AFYON’U TERCİH ETMEMİZ DE EN BÜYÜK ETKEN BAŞKAN MEHMET ZEYBEK ”

Hentbol U 15 Milli Takım Baş Antrenörü Aydemir Aslankaya desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teşekkür etti.

Necmettin Erbakan Spor Salonunu çok beğendiklerini aktaran Baş Antrenör Aydemir Aslankaya “Federasyonumuzla Afyon’un ilişkileri çok iyi. Bunda da en büyük etkenlerden biri Afyonkarahisar Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Zeybek. Tesisi kamp noktasında ilk defa biz kullanıyoruz. Sağ olsun belediyemiz bütün hizmeti sunuyor. Kendimizi evimizde hissediyoruz. Burası çok güzel bir tesis.  Spor şehri Afyonkarahisar’da bu şekilde yatırımların olduğunu görmekten çok mutluyuz. Başkanımızla da karşılaştık, hentbola bakış açısı çok iyi. Afyonkarahisar federasyonumuzun tercih ettiği şehirlerin başında geliyor. Çünkü her türlü imkanı bize sağlıyorlar. Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

BAŞKAN ZEYBEK’TEN MİLLİ TAKIMA ZİYARET

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’te Milli Takım oyuncu ve teknik ekibi Spor Salonunda ziyaret ederek başarılar diledi. Kampa katılan Milli Sporcular ise tesisi çok beğendiklerini ifade eden kendilerine sunulan bu imkanlardan dolayı Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e teşekkür ettiler.>>İBRAHİM ARTIÇ