ERDOĞAN'DAN AFYON'A ÖZEL BÜTÇE

AK Parti'li Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, diğer partilerin adaylarının kent için vaat ettiği projelerin belediye öz kaynakları ile yapılmasının mümkün olmadığını kaydederek, “Cumhurbaşkanımızla bir araya gelerek kentimiz için özel bir destek beklediğimi söyledim. Kendisi de AK Parti'mizin kurulduğu ilimiz için özel bütçe vereceklerini ve özel yatırımlar için destek vereceklerini belirttiler” dedi.

Köksal: Yerel yönetimde tek kişinin iktidarı hakim olmayacak Köksal: Yerel yönetimde tek kişinin iktidarı hakim olmayacak


Uluçay seçim çalışmaları çerçevesinde Kanlıca Mahallesi'nde kahvehane ziyareti gerçekleştirdi. Uluçay burada yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Afyonkarahisar için vereceği desteği duyurdu.

Afyonkarahisar ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan bizzat ricada bulunduğu vurgusunda bulunan Uluçay, “Seçim beyannamesi tanıtım toplantımızda Cumhurbaşkanımızla bir araya gelerek Afyonkarahisar için özel bir destek beklediğimi söyledim. Kendisi de AK Parti’mizin kurulduğu Afyonkarahisar’ımız için özel bütçe vereceklerini ve özel yatırımlar için destek vereceklerini belirttiler. Bunu özellikle belirtiyorum çünkü bazı adaylar vaat veriyorlar. Vaat vermek siyasetin doğasıdır. Ancak şehrimizin bahsettiğimiz projeler çok ciddi yatırım gerektiriyor. Bu noktada belirtmem gerekiyor ki sadece belediyenin öz kaynakları ve kendi bütçesi ile bu projelerin gerçekleşmesi mümkün değil. Ben sizlerin her zaman olduğu gibi şimdide en doğru kararı vereceğinize eminim. Mutlu şehrimizi birlikte inşa etmek için bu yolu birlikte yürüyeceğimize eminim. Sizlerle istişare etmek benim en hassas noktam. Benim için bu şehrin her bir ferdinin görüşü, düşüncesi başımın üstünde olacak. Sizlere de katılımlarınız ve samimiyetiniz için çok teşekkür ederim” dedi.


Uluçay’ın gerçekleştirdiği ziyarete 24. ve 25. dönem AK Parti Milletvekili Halil Ürün, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve il yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.