Afyonkarahisar’ın Turizminin Tanıtılması İçin Harekete Geçildi Afyonkarahisar’ın Turizminin Tanıtılması İçin Harekete Geçildi

Afyonkarahisar Belediyesi, birbirinden renkli ve eğlenceli pek çok etkinliğin yer aldığı Çocuk Şenliğine ev sahipliği yapıyor.  Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen çocuk şenliğinde hem minikler hem de aileleri birbirinden doyasıya eğleniyor.  Hafta sonu iki farklı noktada düzenlenen "Çocuk Şenliği" büyük ilgi görürken, Belediye Başkanı Mehmet Zeybekte miniklerin eğlenceli anlarına ortak oldu. Ataköy Mahallesi ve Uydukent Masal Parkı’nda düzenlenen programda yarışmalar, oyunlar ve birbirinden lezzetli ikramlar vardı.  Başkan Mehmet Zeybek’te şenliğin sevimli ziyaretçilerini yalnız bırakmadı. Çocukların heyecanına ortak oldu, fotoğraf çektirdi. Yüzlerce çocuğun bir araya geldiği etkinliğe katılım yoğundu. Palyaçolar şenliğe renk kattı, minikler oyun parkında eğlenceli saatler geçirdi. Oyunlar ile heyecan dolu anlar yaşayan çocuklar şenliğin keyfini doyasıya çıkardı. Pamuk şekeri ve mısırla damaklar şenlendi.

"ÇOCUKLARI OKUL ÖNCESİNDE MUTLU ETMEK İSTEDİK"

Eğlence alanında çocuklarla ve aileleri ile sohbet eden Başkan Mehmet Zeybek, çocukları okul öncesinde mutlu etmek istediklerini belirterek, "2023-2024 Eğitim Öğretim dönemi öncesinde çocuklarımızın moral ve motivasyonlarını artırmak istedik. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzce düzenlenen Çocuk Şenliği etkinliğine katılım oldukça yoğun. Bizim en büyük mutluluğumuz yavrularımızın gülümsemesi. Katılan herekse teşekkür ediyorum. Etkinliğe ilgi oldukça yoğun. Farklı mahallelerde de etkinliklerimiz devam edecek" dedi.

>>İZZET IŞIK