Toplantıya, Cansuyu Derneği Afyonkarahisar İl Temsilcisi Av. Mehmet Demir, Eczacı Mehmet Mezgil, Anadolu Gençlik Derneği Şube Başkanı Muharrem Coşkun ve İlçe, Belde, Köy, Mahalle Temsilcileri, Yönetim Kurulu Üyeleri yanı sıra Denizli ve Uşak Temsilcileri katıldı. Cansuyu Derneği Eğitim Başkanı Mustafa Zengin’in Kur’an-ı Kerim tilavetini ile başlayan toplantı, sinevizyon gösterisi ile devam etti. Gösterinin ardından Cansuyu Derneği Afyonkarahisar İl Temsilcisi Mehmet Demir açılış konuşması gerçekleşti. Akabinde Anadolu Gençlik Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı Muharrem Coşkun selamlama konuşmasını yaptı. Sonrasında ise konuşmacı Mehmet Mezgil yardımlaşma ve dayanışmanın önemi ile ilgi sunumunu yaptı.

CANSUYU’NUN HEDEFLERİ KONUŞULDU

BAŞKAN ADAYI BEYTULLAH KARATAŞ  ADALETSİZLİĞE, LİYAKATSİZLİĞE VE İSRAFA ‘’HAYIR’’ BAŞKAN ADAYI BEYTULLAH KARATAŞ ADALETSİZLİĞE, LİYAKATSİZLİĞE VE İSRAFA ‘’HAYIR’’

Afyonkarahisar merkez ve bütün ilçelerin çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda; Birim Başkanlarının konuşmaları yanı sıra derneğe son üç yılda yapılmış olan toplam bağışların istişaresi de yapıldı. Geçen yıl genel bağış faaliyetlerinde hangi ilçe nasıl çalışma yaptı ve bu yılki hedefleri konuşuldu. Toplantı İl Temsilcisi Mehmet Demir’in kapanış konuşması ve ilçe sorumlularına plaket takdim edilmesi ile sona erdi.

 KAZANCIMIZ ALLAH İÇİN VERDİĞİMİZDİR

‘Kazancımız Allah İçin Verdiğimizdir’ sloganı ile çalışmalarına devam eden Cansuyu, her yıl olduğu gibi bu yıl da bütün bağışları illerdeki temsilcilikler ve internet üzerinden ulaştıracak. Geçen yıl yurt içinde ve dünyanın çeşitli bölgelerinde düzenlediği genel bağış kampanyaları ile muhtaçların yüzünü güldüren Cansuyu, bu yıl da mazlum, muhtaç ve yoksulları sevindirmeye hedefliyor.

>>FAHRİYE ÇIRACI