AKÜ ve AFSÜ Afganistan'ı Konu Aldı AKÜ ve AFSÜ Afganistan'ı Konu Aldı

Belediye Başkan Adayı Yağcı: "İyilik Sosyal Hayata Yayılmalı"

İYİ Parti'nin Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, İyilik Hareketi Derneği'ne övgüler yağdırdığı bir ziyaret gerçekleştirdi. Aday Yağcı, Afyonkarahisar'da hayata geçirilen önde gelen sosyal projelerin merkezi konumunda olan İyilik Hareketi Derneği'ni ziyaret ederek vatandaşlar ve dernek kursiyerleri ile buluştu.

Birlik ve beraberliğin altını çizen ziyarette İYİ Parti yerel yönetimlerden sorumlu yöneticileri, il yönetim kurulu üyeleri, merkez ilçe teşkilatı lideri İzzet Köken, ve aynı zamanda İl Genel ve Belediye Meclisi üye adayları da Yağcı'ya eşlik ettiler.

Yağcı, dernek faaliyetlerine olan inancını ve destek sözünü iletti: "İyilik Hareketi Derneği şehrimizde sosyal yaşama değerli katkılarda bulunarak, takdir görüyor. Dernek Başkanı Özgür Sepin ve ekibinin çalışmalarını kutlamak gerekiyor. Umarım 31 Mart'taki yerel seçimleri kazanarak Afyon Belediyesi olarak bu önemli faaliyetlere destek vermeye devam edeceğiz. 'İyilik' fikrinin şehrimizde bir salgın gibi yayılmasına katkıda bulunmaktan mutluluk duyarız" dedi.