Mahalle ziyaretlerini sürdüren Başkan Mehmet Zeybek, bu hafta Örnekevler Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ve vatandaşın istek ve görüşlerini dinleyen Başkan Mehmet Zeybek, belediye çalışmaları ve projeleri hakkında da bilgi verdi.

Her hafta farklı bir mahallede vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e mahalle ziyaretinde Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Yardımcılarımız Süleyman Karakuş, Barış Dal, belediyemiz daire müdürleri, Mahalle Muhtarı Kadir Toros ve vatandaşlar eşlik etti. Ziyarette Örnekevler Mahallesi ile ilgili planlanan çalışmalar paylaşılırken mahalle sakinlerinin de talepleri alındı. Başkan ayrıca mahallede hizmet verecek bir büfenin de açılışını gerçekleştirdi.

“HEMŞEHRİLERİMİZİN GÖRÜŞLERİ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ”

Mahalle ziyaretlerinin önemine vurgu yapan Belediye Başkan Mehmet Zeybek, “Hemşerilerimizin görüşleri bizim için çok değerli. Ziyaretlerimizde teklif ve fikirlerini dinledik, dualarını aldık. Biz de her bölgemize ihtiyaç duyulan hizmetleri götürmek için gece gündüz demeden gayret ediyoruz. Afyonkarahisar’ımızda yapacağımız projelerimizi vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini alarak hayata geçiriyoruz. Yaptığımız bu ziyaretler ile hizmet ihtiyaçlarını tespit ederken, hemşerilerimizin yaşam standartlarının yükseltilmesine katkı sağlayacak hizmetleri de istişare ediyoruz. Allah, birliğimizi daim kılsın. Vatandaşlarımızın da desteğiyle şehrimizi yarınlara daha güçlü şekilde taşıyacağız. Vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” Mahallelerine yaptıkları hizmetlerden dolayı Başkan Zeybek’e teşekkür eden Mahalle Muhtarı Kadir Toros, belediyemizden talep ettiği hizmetlerin yerine getirildiğine dikkat çekerek ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi. >>KADER KAYA