Başkan Erol, yılın en başarılı belediyecilik içme suyu projesi ödülünü aldı

Kızılören Belediye Başkanı Ali Erol, ilçenin içme suyu konusunda gerçekleştirdiği projeleriyle dikkatleri üzerine çekti. Başkan Erol, 100. Yıl 2. Ekonomi ve Proje Ödülleri kapsamında "Yılın En Başarılı Belediyecilik İçme Suyu Projesi Ödülü"ne layık görüldü.

Kızılören Belediye Başkanı Ali Erol, ilçeye yapmış olduğu büyük projelerle "Yılın En Başarılı Belediyecilik” ödüllerini almaya devam ediyor. 100. Yıl 2. Ekonomi ve Proje Ödülleri kapsamında Başkan Ali Erol, "Yılın En Başarılı Belediyecilik İçme Suyu Projesi Ödülü"ne layık görüldü.

BAŞKAN EROL, “BİR HAYALİ GERÇEKLEŞTİRDİK”

Vali Yiğitbaşı, ekibiyle bayramlaştı Vali Yiğitbaşı, ekibiyle bayramlaştı

Kızılören Belediye Başkanı Ali Erol, içme suyu konusundaki projeleriyle takdir topladı. "Yılın En Başarılı Belediyecilik İçme Suyu Projesi Ödülü" almaya hak kazanan Başkan Erol, bu başarıda Kızılören halkının büyük desteğinin olduğunu vurguladı. Başkan Erol, “Kızılören için hayal olan bu projeyi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm engellemelere rağmen Kızılören halkımızın desteği ile projemizi hayata geçirdik. Bu proje sayesinde de 100. Yıl 2. Ekonomi ve proje ödülleri kapsamında ‘Yılın en başarılı belediyecilik içme suyu’ projesi ödülüne layık görüldük. Bu ödülü ilçemiz adına aldım. Bu projemizin hayata geçmesinde en büyük desteği ilçe halkımızdan aldım” dedi.