Türk Eğitim-Sen Afyonkarahisar şube Başkanı Muhtar Demirci, “Şube olarak Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okul ve kurumlarda olmak üzere, üniversitelerle ile birlikte 3116 kesintili 89 kesintisi olmayan 3205 üyemiz ile birlikte alnımızın akıyla tamamladıklarını belirtti. Ayrıca üye sayılarının arttığını ve Emirdağ ve Bayat İlçelerinde en çok üyeye sahip olan Yetkili sendika oldukların söyledi. Başkan demirci, “Üç yıl önce 22000 olan sayımız bugün yüzde 50’lik büyümeyle 3205 olduğunu söyleyerek, bu büyümedi emeği, geçenlere teşekkür etti. Başkan demirci, “Tüm sanal karalama kampanyalarına, yapay gündemli, maksatlı ve sistematik saldırılara ve manipülatif operasyonlara rağmen tüm ülke genelinde olduğu gibi istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ederek yine muazzam başarıya imza atan, Türk Eğitim Sen ‘in okul temsilcisinden, ilçe temsilcilerine, yönetim kurulu üyelerinden, kadın komisyonumuza kadar tüm teşkilat mensuplarımızı canı gönülden kutluyorum “dedi. Başkan Demirci, “Sendikal çalışmalarımızın yapıcı, çözüm odaklı, planlı ve uzun soluklu olmasının sonucudur. Aynı ilkelerle yolumuza devam edeceğiz. Elbette ki eğitim çalışanlarının TÜRK EĞİTİM-SEN'i tercihi de tesadüf değildir. Yapılan ilkeli, dürüst, onurlu, kararlı ve her şeyden önemlisi de ahlaklı sendikacılığın sonucudur” ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE KAMU-SEN VE TÜRK EĞİTİM-SEN SIRADAN BİR SENDİKA DEĞİLDİR

Türk Eğitim-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Muhtar Demirci, “Türkiye Cumhuriyeti Devleti var ise, memur vardır ve de sendikacılığımızın bir anlamı vardır” dedi. Başkan Demirci, “Türkiye Sevdamız Ekmek İçin Kavgamız" sloganını şiar edinen, ‘’Bizim İlkemiz Önce Ülkemizdir’’ sözünü bir an bile aklından çıkarmayan, Cumhuriyeti, Atatürk İlkelerini kendine rehber edinen milli bir sivil toplum kuruluşudur” dedi.

İYİ Parti Bayramlaşmasına Yoğun İlgi İYİ Parti Bayramlaşmasına Yoğun İlgi

ÜYE SAYIMIZ HER GEÇEN ARTACAKTIR

Başkan demirci, “Gönüller yaparak, yüreklere dokunarak üye sayılarının arttırmayı hedeflediklerini belirtti. Başkan Demirci, “Yüce Allah'ın izniyle bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de sadece sayımızı artırmak için değil, "İlçede, İlde ve Ülkede" YETKİLİ olana kadar "Gönüller Yaparak", ‘’Yüreklere Dokunarak’ çalışıp, başaracağız. Başarıya ulaşıp yetkiyi aldığımızda Türk Memurunun baharı gelecek, geleceğe umutla bakacaktır. Hedefe; Yetkiye doğru yorulmadan, usanmadan, umutsuzluğa kapılmadan adım adım gidiyoruz. Yarınlar elbet bizim, elbet bizim olacaktır. Bundan hiç şüphemiz yoktur” dedi.