Yasaklı Madde ve Ruhsatsız Silahlarla Yakalandılar Yasaklı Madde ve Ruhsatsız Silahlarla Yakalandılar

ATLETİZMDE BAŞARININ DEĞİŞMEYEN ADRESİ BEYYAZI ORTAOKULU

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen atletizm turnuvalarına Beyyazı Ortaokulu damga vurdu. Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene de büyük başarılara imza atan Beyyazı Ortaokulu, katıldığı Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler kategorilerinde şampiyonluğu elden bırakmadı.


Yıldız Kızlar 800 metre ve 1500 metre kategorilerinde Ravza Nur Öztaş il 1.si, Tuğçe Koçak il 2.si, Tuana Şahintepe il 3.sü oldu.

Yıldız Erkekler 800 metre ve 2000 metre kategorilerinde ise İbrahim Karaaslan
il şampiyonu oldu.


Beyyazı Ortaokulunun başarıları bununla da sınırlı kalmadı.  800 metre Küçük Kızlar kategorisinde Hatice Naz Yıldız il şampiyonu olurken 1000 metre Küçük Erkekler kategorisinde Hamza Yeşilbağ il ikincisi oldu. Yaklaşık 4 yıldır atletizm müsabakalarında
büyük başarı elde eden sporcular 25 i altın madalya olmak üzere toplamda
57 madalya kazandılar. Ayrıca okul sporcuların da içinde bulunduğu gençlik spor  kros il takımı geçmiş dönemlerde yıldız kızlarda bölgesel Kros liginde bölge şampiyonu olmuştu.
Başarılarından dolayı başta turnuvaya katılarak büyük başarılar elde eden Beyyazı Ortaokulu öğrencilerini, büyük özveriyle çalışan Beden Eğitimi Öğretmeni Abdurrahim Aydın'ı, öğrencilerini her daim destekleyen velileri ve okul öğretmenlerini tebrik ederiz.