19 Aralık 2005 yılında yayın hayatına başlayan gazeteniz Anahaber, dün itibariyle 19 yaşına

girmenin mutluluğunu yaşıyor. 19 yıldır doğru dürüst ve ilkeli yayın anlayışıyla okuyucularına hizmet veren gazeteniz Anahaber yine aynı anlayış içerisinde okuyucularına hizmet vermeye devam etmeyi hedefliyor.

BAŞARILAR DİLERİM

Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı gazetemize gönderdiği kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi: “19.12.2005 tarihinde kurulan gazetenizin kuruluşunun 19. yılına girmesi nedeniyle şahsınızda tüm çalışanlarınızı kutlar, yayın hayatınızda başarılar dilerim.”

Afyonkarahisar’ın hak ettiği yaşam bu değil ama siz yine de Hoşgeldiniz(!) Afyonkarahisar’ın hak ettiği yaşam bu değil ama siz yine de Hoşgeldiniz(!)

AFYON BASININDA ÖNEMLİ BİR YERE SAHİP

CHP Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal da Anahaber Gazetesi’nin başarılı yayım hayatının devam etmesini dileyerek: “Afyonkarahisar basınında önemli bir yere sahip olan Anahaber Gazetesi'nin kuruluş yıldönümü nedeniyle başta Yeşilay ailesi olmak üzere, geçmişten bugüne Anahaber Gazetesi'ne emeği geçen herkesi kutlar, Anahaber Gazetesi ve çalışanlarına başarılı yayınlar dilerim” dedi.

>>ANAHABER