Kulüp Başkanı Erkan Çelik, “Pazartesi günü alacaklarınızın yarısını hesabınıza yatıracağım, kalan hak edişlerinizi de 10 Ocak'ta ödeyeceğim" dedi. Bu güne kadar kulüp tarafından kendilerine verilen hiçbir söz tutulmadığı için oyuncular ve menajerler “Pazartesi hesabımızda söz verilen tutarı  görmezsek bizim için Afyonspor bitmiştir.” dediler.

Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Topçu ve teknik direktör Sinan Yüce’nin anlaşma için büyük çaba sarf ettikleri kaydedilirken hafta sonu boyunca telefonuna ulaşılmayan  Erkan Çelik’in şu saate kadar ödemeler için tek bir kuruş yatırmadığı ortaya çıktı. Erkan Çelik ve ekibinin büyük vaatler ve şampiyonluk parolası ile basın önünde verdiği sözleri tutması bekleniyor.

Taraftar ve spor camiası önümüzdeki üç dört saat içinde Başkan Erkan Çelik’in ne yapacağını merakla bekliyor.

Geçtiğimiz hafta dört milyon cebimizde 3 milyon lazım diyen Başkan Erkan Çelik’in geçen hafta sadece Bartu'nun 362 bin TL ödemesini yaptığı başka hiçbir oyuncuya ödeme yapılmadığı biliniyor.

Okul Sporları Satranç Müsabakaları sona erdi Okul Sporları Satranç Müsabakaları sona erdi

İl yöneticileri ve spor camiası "Yöneticiler samimi ve dürüst ise bugün acil ödenmesi gereken 1 milyon 650 bin TL oyunculara öder ve takım maçlara çıkar. Bugün bu problemi çözemeyip hala başkalarından medet umacaklarsa derhal kamuoyu önüne çıkıp özür dileyip, istifa etsinler ve bir daha Afyonspor’u ağızlarına almasın" ifadelerine  yer verdi.>>HÜDAYİ ACAR