Afyon'da Belediye hizmetinin gitmediği yer kalmayacak

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, Afyonkarahisar'da Belediye hizmetinin gitmediği yer kalmayacağını söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, seçim çalışmalarına beraberindeki partililerle birlikte, Afyonkarahisar Belediye-İş Sendikası, Gazi Mahallesi Muhtarı Mehmet Yalçınkaya ile merkeze bağlı Çakırköy'ü ziyaret ederek devam etti.

SENDİKALARIMIZ DEMOKRASİNİN VAZGEÇİLMEZ UNSURLARINDAN BİRİDİR

Belediye-İş Sendikası Afyonkarahisar Şube Başkanı Mehmet Selman ve Yönetim Kurulu Üyelerine misafirperverlikleri için teşekkür eden Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, "Afyonkarahisar’da faaliyette bulunan sendikalarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Sendikalarımız çalışanlarımızın sosyal, ekonomik hak ve çıkarlarını korumaktadır. Çalışanların sorunlarını çözme amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedirler. Sendikalarımız demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biridir. Çalışanların sadece özlük haklarını değil, sosyal haklarını da elde edebilmesi için önemli çaba sarf etmektedirler. Sendika ziyaretlerimiz kapsamında kıymetli başkanımızla bir araya gelerek karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk." şeklinde konuştu.

BELEDİYE HİZMETİNİN GİTMEDİĞİ NOKTA KALMAYACAK

VALİ YİĞİTBAŞI, İSCEHİSAR İLÇESİNDE MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ VALİ YİĞİTBAŞI, İSCEHİSAR İLÇESİNDE MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Beraberindeki kalabalık heyetle birlikte Afyonkarahisar merkeze bağlı Çakırköy'ü ziyaret eden Küçükkurt, "Köy statüsünden mahalle statüsüne dönen mahallelerimize ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Çakırköy'de bu mahallelerimizden birisi, siz değerli hemşehrilerimizle seçimden seçime değil, her zaman bir araya gelerek istişare kültürü ve ortak akılla hizmette sürekliliği sağlayacağız. Afyonkarahisarlı hemşehrilerimizin söz sahibi olduğu birlikte yönetim anlayışı ile şehrimize hizmet vereceğiz. Belediye hizmetinin gitmediği yer bırakmayacağız. Göreve seçilirsek Afyonkarahisar Belediyesi'nin hemen her noktasında değişim olacağı iddiasındayız. Bu değişimin ana formülü adalet ve liyakat olacak, hak mağduriyeti olmayacak. Sen bendensin, benden değilsin mantığıyla insanlara eziyet edici bir tavrımız bugüne kadar olmadı. Bundan sonra da olmayacak. Bu sadece Afyonkarahisar Belediyesi için geçerli değil. Tüm yaşam düsturumuz olarak bu geçerli. Bu düsturlarımızı Afyonkarahisar Belediyesi’nde inşallah hayata geçireceğiz." ifadelerini kullandı.