Taytak, “15 Temmuz akşamında ülkeyi bölemeyen, kan gölüne çeviremeyen FETÖ ve FETÖ yandaşlarının tümü 14 Mayıs’ta bizimle tekrar hesaplaşmak istiyorlar. Onları 15 Temmuz’da nasıl bertaraf etmişsek, inşallah onların uşaklarını da 14 Mayıs akşamında yine bertaraf edeceğiz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 14 Mayıs öncesi seçim çalışmalarına hız erdi. İl genelinde ilçe, kasaba ve köyleri dolaşan Taytak’a vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Taytak, İscehisar ilçesinde esnaf, vatandaşlar, muhtarlar, STK Temsilciler ve iş adamları ile bir araya geldi. İlk olarak Seydiler Belediyesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Milletvekili Taytak, kasabaya vermiş olduğu desteklerinden dolayı belde halkı teşekkür etti.

ESNAF, “14 MAYIS’TA OYUMUZU MHP’YE VERECEĞİZ”

İscehisar ilçesinde hem sanayi esnafını hemde ilçe merkezindeki esnaf ve vatandaşları da ziyaret eden Taytak, hayırlı işler temennisinde bulundu. 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanlığında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, genel seçimlerde ise Milliyetçi Hareket Partisine oy vereceklerini söyleyen Esnaf ve vatandaş teşekkür eden Milletvekili Taytak,’a esnaf yoğun ilgi gösterdi.

ÇALIŞLAR KÖYÜ MİLLETVEKİLİ TAYTAK’I BAĞRINA BASTI

Çalışlar Köyünü de ziyaret eden Taytak, burada coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Burada vatandaşlara seslenen Milletvekili Taytak, “14 Mayıs Türkiye için inşallah ülkeyi bölmek isteyenlerden kurtulmanın bir fırsatı olacak. 15 Temmuzdan sonra Yenikapı’da Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Genel Başkanımız milyonların olduğu bir alanda miting yaptılar.  Öncesinde milyonlar sahaya indi. FETÖ’nün yapacağı kalkışmaya hep birlikte müsaade etmedik. Gazi meclisi bombaladılar, külliyeyi bombaladılar, vatandaşımıza kurşun sıktılar. Vatandaşımız, askerimizi ve polisimizi şehit ettiler. Şimdi 15 Temmuz akşamında ülkeyi bölemeyen, kan gölüne çeviremeyen FETÖ ve FETÖ yandaşlarının tümü 14 Mayıs’ta bizimle tekrar hesaplaşmak istiyorlar. Buna müsaade edecek miyiz? Hayır. Onları 15 Temmuz’da nasıl bertaraf etmişsek, inşallah onların uşaklarını da 14 Mayıs akşamında yine bertaraf edeceğiz ve Allah izin verirse 15 Mayıs sabahında güzel bir Türkiye’ye uyanacağız” dedi. Milletvekili Taytak daha sonra muhtarlar, STK Temsilciler ve iş adamları ile bir araya geldi.